Willem Alexanderhaven - Primaire kering Maatwerkplan
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
In het kader van het Hoogwaterbeschermingsprogramma wordt de primaire kering in de Willem-Alexanderhaven te Roermond opgewaardeerd om te voldoen aan de huidige wettelijke norm. Deze opdracht omvat de realisatie van de waterbouwkundige werkzaamheden alsook de infrastructurele aanpassingen van de nabijgelegen wegen en riolering. De werkzaamheden omvat (niet-limitatief): - Realisatie van ca.490m1 nieuwe damwandconstructies - Realisatie van ca.230m1 landkeringen - Aanpassen van ca.115m1 bestaande damwandconstructies - Aanpassen van bestaande infra over ca.200m1 en reconstructie bestaand stamriool
Door het aanpassen van de optie van het ingeven van de prijsdocumenten, is het mogelijk om tot einde deadline (17/07/2026) de documenten te uploaden in TenderNed.
Lots1
Documentation23
- 199.4 KB
TN576016 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260717071636.pdf
PDF document
- 154.2 KB
Nota van inlichtingen 2026-07-10-1.pdf
PDF document
- 209.5 KB
Nota van inlichtingen 2026-07-08-1.pdf
PDF document
- 1.7 MB
15298-ALG-G-BST-002 Besteknummer WAH-BES-00003 Primaire keringen Port of Roermond_Werkbestek2.pdf
PDF document
- 231.9 KB
- 177.2 KB
NvI-02_WAH-BES-0003_Primaire keringen Port of Roermond_06-07-2026.pdf
PDF document
- 6.2 MB
15298-ALG-G-DO-013-revD Inschrijvingsleidraad Primaire Keringen_def.pdf
PDF document
- 879.0 KB
15298-ALG-G-DO-013-revD Inschrijvingsleidraad Primaire Keringen - Bijlage 4.docx
Word document
- tekeningen_NvI2.zip578.8 KB
Archive
- bijlagen_NvI2.zip50.3 MB
Archive
- 633.9 KB
Nota van inlichtingen_toelichting op bestekswijzigingen.pdf
PDF document
- bijlagen_NvI1.zip26.1 MB
Archive
- 1.1 MB
Nota van inlichtingen 2026-06-16-1.pdf
PDF document
- 1.6 MB
20260603 - Presentatie bestek primaire kering_def.pdf
PDF document
- 1.5 MB
15298-ALG-G-BST-002 Besteknummer WAH-BES-00003 Primaire keringen Port of Roermond.pdf
PDF document
- tekeningen.zip56.7 MB
Archive
- 201.1 KB
TN576016 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260526134743.pdf
PDF document
- 199.4 KB
TN576016 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260501072702.pdf
PDF document
- 197.1 KB
TN576016 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260416100944.pdf
PDF document
- 575.7 KB
uea_576016_20260309151748.pdf
PDF document