WGA ERD verzekering Christelijk College Groevenbeek

EF16Contract notice – general directive, standard regime8a5af570-b66e-4e6b-8f25-635f1d3cb632CGChristelijk College Groevenbeek
118 days left
Estimated value
Deadline118 days left31 Dec 2026, 23:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
31 Dec 2026, 23:00
CPV codes
66510000 - Insurance services
Status
Active
Notice type
EF16Contract notice – general directive, standard regime
Source
Estimated value
Publication date
15 Jul 2026, 08:51

Overview

Opdrachtgever overweegt om per 1 januari 2027 WGA eigenrisicodrager te worden. Of aanbestedende dienst ook daadwerkelijk eigenrisicodrager wordt met een private verzekering voor de WGA is afhankelijk van het feit of het eigenrisicodragerschap een (financieel) aantrekkelijkere optie is dan de WGA financiering onder te brengen bij het UWV. Robidus zal de analyse uitvoeren teneinde voorgaande te bepalen. Opdrachtgever had op peildatum 31-12-2025 ruim 400 werknemers in dienst. De verwachte WIA loonsom in 2027 bedraagt 23 miljoen euro. De daadwerkelijke omvang van de opdracht is bekend na de definitieve premieopgave WGA verzekering.

Contracting authorities1

CG

UNKNOWN 552255716

nlErmelo, Netherlands
[email protected]

Lots1

Documentation5

5 documents
  • WHK beschikking Groevenbeek 1.pdf

    PDF document

    117.1 KB
  • uea_601906_20260715104640.pdf

    PDF document

    491.4 KB
  • WGA_Aanbesteding_Groevenbeek_Bestek_1-1-2027_definitief - bijlagen (1).docx

    Word document

    734.2 KB
  • TN601906 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260715105153.pdf

    PDF document

    195.1 KB
  • WGA_Aanbesteding_Groevenbeek_Bestek_1-1-2027_definitief (1).pdf

    PDF document

    556.2 KB

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.