Servicii de restaurant și de servire a mâncării pentru Tabăra de creație în județul Suceava pentru elevi de etnie română din regiunea Cernăuți, ediția a VIII-a, în perioada 24-28 august 2026

ADVAdvertorialadv1538805JSJUDEȚUL SUCEAVA
Estimated valueRON 21,981
DeadlineExpired15 Jul 2026, 08:05
Competition00 participants
Lots00 lots

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
15 Jul 2026, 08:05
CPV codes
55300000 - Restaurant and food-serving services
Status
Published
Notice type
ADVAdvertorial
Estimated value
RON 21,981
Publication date
10 Jul 2026, 08:24

Overview

Servicii de restaurant și de servire a mâncării pentru Tabăra de creație în județul Suceava pentru elevi de etnie română din regiunea Cernăuți, ediția a VIII-a, în perioada 24-28 august 2026

Contractul de servicii de restaurant și de servire a mâncării (CPV-55300000-3 - Servicii de restaurant și de servire a mâncării) pentru Tabăra de creație în județul Suceava pentru elevi de etnie română din regiunea Cernăuți, ediția a VIII-a, în perioada 24-28 august 2026, va fi atribuit operatorului economic a cărui ofertă va avea cel mai scăzut preț cu condiția respectării tuturor cerințelor din caietul de sarcini. Ofertantul clasat pe primul loc al clasamentului întocmit după verificarea, evaluarea ofertelor și aplicarea criteriului de atribuire, va fi invitat să posteze propunerea sa financiară în catalogul de produse/servicii/lucrări din Sistemul electronic de achiziții publice (SEAP) și o va posta sub următoarea denumire: „Servicii de restaurant și de servire a mâncării pentru Tabăra de creație în județul Suceava pentru elevi de etnie română din regiunea Cernăuți, ediția a VIII-a, în perioada 24-28 august 2026, conform ADV...............”. Se va incheia un contract de servicii.

Oferta va fi depusă în plic închis, până la împlinirea termenului limită mai sus menționat, respectiv data de 15 iulie 2026, ora 12:00, la registratura Consiliului Județean Suceava, situată în Palatul Administrativ, strada Ștefan cel Mare, nr. 36, municipiul Suceava. Pentru asigurarea confidențialității ofertelor în perioada cuprinsă de la data depunerii și până la data limită stabilită pentru depunerea ofertelor, ofertele se depun doar pe suport de hârtie, în plic închis, la registratura Consiliului Județean Suceava. Ofertele care nu respectă condițiile de formă aferente elaborării și prezentării acestora, menționate în prezentul anunț de participare, vor fi respinse, fiind considerate de autoritatea contractantă drept inacceptabile. Ofertele depuse după termenul limită de depunere a ofertelor, menționat în prezentul anunț de participare, vor fi respinse, fiind considerate întârziate și vor fi returnate nedeschise. Ofertele vor fi întocmite conform cerințelor din prezentul anunț de participare și vor respecta în totalitate cerințele din caietul de sarcini. Oferta va conține, în mod obligatoriu Propunerea financiară și Propunere tehnică. Achiziția directă se va finaliza în SEAP. Ofertantul trebuie să fie obligatoriu înscris în SEAP. Comunicarea privind rezultatul achiziției va fi transmisă ofertantului desemnat câștigător.

Caietul de sarcini aferent prezentei achiziții directe și Formularul de ofertă se pot descărca de pe site-ul Consiliului Județean Suceava: www.cjsuceava.ro la Secțiunea „Achiziții publice”.

Contracting authorities1

JS

CUI 4244512

roSuceava, Romania
[email protected]

Lots0

No lots recorded for this notice.

Documentation1

1 document
  • Anunt privind achizitia directa.pdf

    PDF document

    2.8 MB

Award criteria1

Criterion information

Name
În mod exclusiv prețul cel mai scăzut cu condiția respectării tuturor cerințelor din caietul de sarcini. În situația în care două sau mai multe oferte au același preț și se vor situa pe primul loc al clasamentului întocmit după verificarea și evaluarea ofertelor și aplicarea criteriului de atribuire, autoritatea contractantă va solicita prezentarea unor noi propuneri financiare, în plic închis, la sediul autorității contractante. Solicitarea se va relua până la desemnarea unei noi oferte câștigătoare.
Weight
100% (100 of 100)
Order number
#0
Price criterion
No
Directly proportional
No

Participants0

No participants recorded for this notice.