Europese Aanbesteding Huishoudelijke Ondersteuning, Rhenen

EF20Contract notice – general directive, light regime5874bf50-4eeb-4510-a8f7-5b19eb7ab886GRGemeente Rhenen
4 days left
Estimated value
Deadline4 days left7 Sept 2026, 10:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
7 Sept 2026, 10:00
CPV codes
79622000 - Supply services of domestic help personnel
Status
Active
Notice type
EF20Contract notice – general directive, light regime
Source
Estimated value
Publication date
9 Jul 2026, 17:12

Overview

In de huidige situatie heeft de gemeente Rhenen via een Europese aanbesteding vijf dienstverleners gecontracteerd voor de uitvoering van de Wmo-maatwerkvoorziening Huishoudelijke Ondersteuning (HO). De huidige overeenkomst zal aflopen op 31 maart 2027. De gemeente Rhenen heeft per februari 2026 414 cliënten HO. Met deze aanbesteding worden meerdere zorgaanbieders voor het leveren van HO-diensten gecontracteerd. Daarnaast heeft de gemeente Rhenen Huishoudelijke ondersteuning voor mantelzorgers (HOM). In februari 2026 ging het om 2 cliënten die gebruik maken van de HOM-regeling. De gemeente Rhenen heeft per 31 maart 2027 geen contractuele verplichtingen en/of toezeggingen meer bij de huidige dienstverleners. Maximaal 500 cliënten per jaar

Contracting authorities1

GR

UNKNOWN 28872612

nlRhenen, Netherlands
[email protected]

Lots1

Documentation19

19 documents
  • Nota van inlichtingen 2026-07-09-1.pdf

    PDF document

    299.4 KB
  • Bijlage 9 Inschrijfformulier HO bij NvI.docx

    Word document

    48.9 KB
  • TN590784 - EF20 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, lichte regeling 20260709191239.pdf

    PDF document

    205.2 KB
  • Bijlage 8 Referentie verklaring.docx

    Word document

    42.4 KB
  • Nota van inlichtingen 2026-06-25-1.pdf

    PDF document

    588.3 KB
  • TN590784 - EF20 Aankondiging van een opdracht - Aankondiging publiceren 20260605105938.pdf

    PDF document

    203.1 KB
  • Inkoopdocument HO 2027 Gemeente Rhenen def.pdf

    PDF document

    373.6 KB
  • Bijlage 12 Vragen en antwoorden tarief.pdf

    PDF document

    147.3 KB
  • Bijlage 13 Checklist.pdf

    PDF document

    85.1 KB
  • Bijlage 11 Onderbouwing tarief.pdf

    PDF document

    512.5 KB
  • Bijlage 10 Verslag marktconsultatie.pdf

    PDF document

    60.5 KB
  • Bijlage 7 Toezicht WMO kadertoezicht WMO 21 oktober 2020.pdf

    PDF document

    438.3 KB
  • Bijlage 6 Nadere Regels Maatschappelijke Ondersteuning 2024 Gemeente Rhenen.publicatie.pdf

    PDF document

    149.5 KB
  • Bijlage 4 Duurzaamheid en SROI.pdf

    PDF document

    84.6 KB
  • Bijlage 5 MW250050 Normenkader Huishoudelijke Ondersteuning 2025 - bureau HHM.pdf

    PDF document

    813.7 KB
  • Bijlage 2 Concept Raamovereenkomst HO gemeente Rhenen.pdf

    PDF document

    289.8 KB
  • Bijlage 3 VNG inkoopvoorwaarden.pdf

    PDF document

    438.6 KB
  • uea_590784_20260526101243.pdf

    PDF document

    544.3 KB
  • Bijlage 1 Productbeschrijving HO.pdf

    PDF document

    133.7 KB

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.