Servicii de cazare si masa Tabere Sociale pentru Copii si Tineret 2026
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
Servicii de cazare CPV55110000-4, având locații la mare din perioada 29.08.2026 - 03.09.2026 în serii de 5 nopți, clasificate cu cel puțin 2 stele sau 3 margarete, cameră cu 2 locuri și baie proprie în limita a maxim 80lei/zi/tanar. Servicii de masă CPV 55300000-3. Sa asigure 3 mese/zi, în cuantum de 80 lei/zi/tanar. Locația de servire a mesei va situat la o distanța de maximum 300m de spațiul de cazareși locuri la masăde cel puțin jumătate din capacitatea de cazare.
Angajament legal: contract
Certificat de clasificare emis de Autoritatea Națională pentru Turism, anexa Fișa privind încadrarea nominală a spațiilor de cazare pe categorii de unitate și fișa privind clasificarea unității de alimentație. Autoritatea sanitară și/sau avize sanitare valabile la data depunerii ofertelor, emise de către Asp și/sau DSP și/sau Ministerul Sănătății. Serviciile de cazare clasificate cu cel puțin 2 stele sau 3 margarete, cameră cu 2 locuri și baie proprie în limita a maxim 80 lei/zi/tanar . Servicii de masă vor consta în 3 mese/zi, în cuantum de 80 lei/zi/tanar . Locația de servire a mesei va situat la o distanța de maximum 300m de spațiul de cazareși locuri la masăde cel puțin jumătate din capacitatea de cazare. Oferta de meniu (minim 3 meniuri, gramaj fiecare produs, respectiv preț cu TVA inclus pentru fiecare produs) va conține obligatoriu următoarele feluri de mâncare, în mai multe variante: gustări calde, ciorbe, supe, mâncare gătită, preparate din carne, garnituri, salate, desert, răcoritoare, apă plată/minerală. Accesul facil la locație.
Oferta va fi trimisă în format electronic PDF pe adresa de e-mail [email protected]. Informații suplimentare se www.ccsbrasov.ro
Lots0
Documentation1
- 3.5 MB
anunt publicare caiet sarcini formulare tabere sociale_compressed.pdf
PDF document