Verkoop locaties Singellaan en Poststraat Siddeburen - gemeente Midden-Groningen

20 days left
Estimated value
Deadline20 days left25 Sept 2026, 10:00
Competition00 participants
Lots22 lots

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
25 Sept 2026, 10:00
CPV codes
45000000 - Construction work
Status
Active
Notice type
EFE3Voluntary contract notice
Source
Estimated value
Publication date
1 Jul 2026, 14:22

Overview

Deze openbare procedure heeft als doel te komen tot de keuze voor een Koper die bereid is om één of beide percelen te kopen en de door haar voorgestelde ontwikkeling(en) voor haar eigen rekening en risico te realiseren conform de uitgangspunten van de Gemeente. Als gevolg van de uitvoering van het scholenprogramma zijn diverse oude schoolgebouwen, vaak met bijhorende gymzalen en/of peuterspeelzalen, leeg komen te staan of komen binnenkort leeg. Een deel van de oude schoolgebouwen is inmiddels gesloopt, wordt in het najaar gesloopt of wordt tijdelijk verhuurd aan diverse partijen (waaronder leegstandsbeheer). Door het vrijkomen van een groot aantal locaties in verschillende kernen van de gemeente Midden-Groningen is er behoefte ontstaan om deze locaties gefaseerd te verkopen. Hiervoor is het Programma ‘Vrijkomende Locaties’ opgericht, dat gericht is op de transformatie van deze locaties. Het programma biedt de kans om een impuls te geven aan de woningbouwopgave in de gemeente Midd 2 locaties: Poststraat: 1070 m2 (pand 260 m2) Singellaan: 2500 m2 (pand 1290 m2)

Verkoopprocedure locaties Singellaan 10 en Poststraat 20 te Siddeburen ten behoeve van ontwikkeling en realisatie maximaal 17 woningen binnen bestaande panden.

Contracting authorities1

GM

UNKNOWN 30744292

nlHoogezand, Netherlands
[email protected]

Lots2

Documentation18

18 documents
  • TN598830 - EFE3 Vrijwillige aankondiging van een opdracht 20260701162222.pdf

    PDF document

    231.9 KB
  • Bijlage 8 CONCEPT Koopovereenkomst Poststraat 20 Siddeburen.pdf

    PDF document

    381.4 KB
  • Bijlage 10 Definitief IBOR handboek 2023.pdf

    PDF document

    2.1 MB
  • Bijlage 4 Inspectierapport Singellaan 10.pdf

    PDF document

    1.9 MB
  • Bijlage 5 Inspectierapport Poststraat 20 - Lougpadje 4a - 9628AB20-4A.pdf

    PDF document

    3.1 MB
  • Bijlage 9 CONCEPT Koopovereenkomst Singellaan 10 Siddeburen.pdf

    PDF document

    410.1 KB
  • Bijlage 11 Leidraad participatie Midden-Groningen.pdf

    PDF document

    1.0 MB
  • Bijlage 6 Verkoop grond Singeldwarsstraat-Singellaan Siddeburen.pdf

    PDF document

    91.9 KB
  • Formulier A - Deelnameverklaring Tenderprocedure Siddeburen Vrijkomende Locaties.docx

    Word document

    58.0 KB
  • Formulier C - Inschrijfbiljet Financieel Grondbod Poststraat 20 Siddeburen.xlsx

    Excel spreadsheet

    30.9 KB
  • Formulier B - Referenties Kerncompetenties.docx

    Word document

    53.4 KB
  • Bijlage 7 Verkoop grond Poststraat-Lougpadje Siddeburen.pdf

    PDF document

    74.4 KB
  • Formulier C - Inschrijfbiljet Financieel Grondbod Singellaan 10 Siddeburen.xlsx

    Excel spreadsheet

    32.6 KB
  • Bijlage 3 AG23118 Bodemonderzoek Poststraat 20 Siddeburen.pdf

    PDF document

    2.6 MB
  • Inschrijvingsleidraad Vrijkomende Locaties Siddeburen.pdf

    PDF document

    1.2 MB
  • Invulformulier D - Verklaring geen Russische betrokkenheid.docx

    Word document

    36.3 KB
  • Bijlage 1 Eisen en wensen Siddeburen locaties.pdf

    PDF document

    197.1 KB
  • Bijlage 2 AG23119 Rapportage bodemonderzoek Singellaan 10 Siddeburen.pdf

    PDF document

    3.7 MB

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.