LUCRĂRI DE CONSTRUCȚIE HALĂ ȘI INSTALARE ECHIPAMENTE: Instalație frig tunel congelare rapidă, Sistem fotovoltaic, Sist. frigorific, Sist. echipamente termice, Sist. pompe de caldura, Sistem electric, Sistem sanitar, Sistem AIDSAI

ANNProcurement notice
Estimated valueRON 25,526,762
DeadlineExpired21 Jul 2026, 00:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
21 Jul 2026, 00:00
CPV codes
Status
Published
Notice type
ANNProcurement notice
Estimated value
RON 25,526,762
Publication date
1 Jul 2026, 00:00

Overview

Societatea YAMI FRUITS S.A CUI 39185516, achizitioneaza: LUCRĂRI DE CONSTRUCȚIE HALĂ ȘI INSTALARE ECHIPAMENTE: Instalație frig tunel congelare rapidă, Sistem fotovoltaic, Sist. frigorific, Sist. echipamente termice, Sist. pompe de caldura, Sistem electric, Sistem sanitar, Sistem AIDSAI pentru proiectul „HALA PRELUCRARE SI CONSERVARE FRUCTE, IMPREJMUIRE SI RACORDARE LA UTILITATI “, cod SMIS: 322963, care se va implementa prin Programul Tranzitie Justa 2021-2027, Prioritatea: Atenuarea impactului socio-economic al tranziției la neutralitatea climatică în județul Hunedoara, Titlu apel: PTJ/197/PTJ_P2/NA/JSO8.1/PTJ_A10. Ofertele se vor transmite la sediul societatii YAMI FRUITS S.A. din Brașov, Str. Narciselor 5 Et. 2 Ap. BIR. 2 Cod 500251. Locatia implementarii este in Comuna Soimuș, Sat Șoimuș, str. Mureșului, județul Hunedoara. Documentatia pentru ofertanti este atasata la Specificatii Lot.

Contracting authorities0

None recorded.

Lots1

Documentation1

1 document

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.