"Доставка на резервни части и консумативи за леки автомобили"

660 days left
Estimated value€50,000
Deadline660 days left26 Jun 2028, 20:59
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
26 Jun 2028, 20:59
CPV codes
34300000 - Parts and accessories for vehicles and their engines
Status
Active
Notice type
cn-standardContract or concession notice – standard regime
Source
Estimated value
€50,000
Publication date
24 Jun 2026, 22:00

Overview

Предметът на динамичната система за покупки /ДСП/ е „Доставка на резервни части и консумативи за леки автомобили“, съгласно утвърдената "Техническа спецификация" с рег. № 3Н-1242/20.02.2026 г. /Приложение 1/ и списък на марките, моделите, модификации, вид на двигателя и година на производство на леките автомобили, за които ще бъдат доставяни резервни части и консумативи, определени в Приложение 2.           Подлежащите на доставка резервни части и консумативи следва: - да бъдат нови, неупотребявани, да не са мостри и да не са рециклирани; - да отговарят на използваните Каталози за съответната марка и модел лек автомобил; - да съответстват напълно на изисквания на Възложителя; - да притежават гаранция минимум 6 (шест) месеца от датата на доставката.           Опция: Възложителят си запазва правото да заменя марки и модели леки автомобили, в зависимост от конкретните си нужди, чрез добавянето на нови, като необходимите резервни части и консумативи ще бъдат определяни при възлагането на всяка конкретна обществена поръчка, в рамките на създадената ДСП, за срока на действието й.           ДСП не е разделена на отделни категории по смисъла на чл. 83, ал. 3 от ЗОП.            Срокът за който се създава ДСП е 24 (двадесет и четири) месеца или до достигане на прогнозната й стойност, което от двете обстоятелства настъпи първо.           Резервните части и консумативи от предмета на ДСП се доставят с транспорт и за сметка на Изпълнителя, на територията на военно формирование 52370 – Негушево и/или военно формирование 22620 – София, като конкретното място за изпълнение се определя при стартиране на всяка конкретна поръчка.              Обществената поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодната оферта, която се определя въз основа на критерий за възлагане „най-ниска цена”, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП, за всеки конкретен артикул по всяка конкретна поръчка от ДСП.            За възлагането на обществени поръчки чрез ДСП ще се прилагат правилата за ограничена процедура, съгласно ЗОП и ППЗОП.

Contracting authorities1

Lots1

Documentation0

The source system does not support document syncing.

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.