Onderhoud sportvelden
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
Deze Opdracht betreft het onderhoud van de natuurgrasvelden en gazon op de sportparken in de gemeente Medemblik. In de bijlage “Raamovereenkomst onderhoud sportvelden” vindt u meer informatie over de eisen die wij aan de uitvoering van de Opdracht stellen. De Opdracht heeft een begrote waarde van (maximaal) € 1.301.124. Dit is een plafondbedrag. De geraamde waarde is inclusief opties en verlengingen, exclusief btw. De hoeveelheden en omvang waarvan sprake is in dit document zijn indicatief.
Lots1
Documentation23
- 10.0 KB
TN478372 - EF29 Aankondiging gegunde opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20250110103743.pdf
PDF document
- 2.1 KB
Nota van inlichtingen 2024-10-10-1.pdf
PDF document
- 468.7 KB
P230843_ROK sportvelden - NVI.pdf
PDF document
- 3.9 KB
Nota van inlichtingen 2024-09-26-1.pdf
PDF document
- 240.3 KB
Inschrijfleidraad GEWIJZIGD NvI 1.pdf
PDF document
- 319.1 KB
- 9.7 KB
TN478372 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20240904164341.pdf
PDF document
- 1.4 MB
Uniform Europees Aanbestedingsdocument.pdf
PDF document
- 82.1 KB
V&G plan ontwerpfase ROK sportvelden.docx
Word document
- 58.7 KB
Bijlage - Referentieformulier.docx
Word document
- 269.7 KB
UAV 2012.pdf
PDF document
- 52.9 KB
Begrippenlijst.pdf
PDF document
- 1.8 MB
ARW 2016.pdf
PDF document
- 111.0 KB
9 V.V. Strandvogels.pdf
PDF document
- 92.5 KB
10 R.K.V.V. Zwaagdijk.pdf
PDF document
- 86.8 KB
7 Sporting Andijk.pdf
PDF document
- 119.3 KB
8 VVW Wervershoof.pdf
PDF document
- 80.9 KB
6 T.S.V. Twisk.pdf
PDF document
- 100.3 KB
5 MOC Midwoud.pdf
PDF document
- 99.3 KB
4 DESS Benningbroek.pdf
PDF document
- 105.3 KB
3 FC Medemblik V2.pdf
PDF document
- 91.6 KB
2 V.V. Opperdoes.pdf
PDF document
- 106.2 KB
1 ALC Abbekerk.pdf
PDF document