ICT netwerkbeheer & werkplekapparatuur
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
• Het uitvoeren, beheren en onderhouden van het ICT netwerkbeheer van Opdrachtgever en voorzien in een digitale leer- en werkomgeving; • Het leveren van werkplekapparatuur en toebehoren, zoals: laptops, desktops, chromebooks, monitoren, et cetera. ten behoeve van de medewerkers en leerlingen van Opdrachtgever en het opnemen van deze werkplekapparatuur in het ICT netwerkbeheer van Opdrachtgever; • Het voorzien in bijbehorende dienstverlening en service; Voor een uitgebreide omschrijving zie het Aanbestedingsdocument. De omvang van de opdracht is circa 2.000 leerlingen en circa 315 medewerkers (circa 175 FTE), verdeeld over 9 locaties. De maximale waarde bedraagt € 1.211.597,75 inclusief btw. Deze waarde is gebaseerd op de huidige en toekomstige budgetten waarbij rekening is gehouden met inflatie en overige onvoorziene omstandigheden. Gedurende de duur van de raamovereenkomst is er tevens sprake van de opening van een nieuwbouwlocatie (locatie 9), de waarde voor deze nieuwbouwlocatie is (nog) onduidelijk. De omvang van de opdracht is zo nauwkeurig mogelijk bepaald. Opdrachtnemer kan geen rechten ontlenen aan deze omvang. Indien de opgegeven omvang eerder wordt gerealiseerd dan de einddatum van de raamovereenkomst wordt de opdracht (voortijdig) opnieuw aanbesteed.
Lots1
Documentation20
- 9.0 KB
TN489126 - EF29 Aankondiging gegunde opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20250219104433.pdf
PDF document
- 205.7 KB
Overzicht Devices - Koningin Wilhelminaschool.xlsx
Excel spreadsheet
- 181.8 KB
Overzicht Devices - Prinses Beatrixschool.xlsx
Excel spreadsheet
- 36.0 KB
Rehoboth ICT Netwerkbeheer Overzicht netwerkapparatuur 2024-11-14.xlsx
Excel spreadsheet
- 35.4 KB
Rehoboth ICT Netwerkbeheer NvI2 2024-11-14.pdf
PDF document
- 169.0 KB
Overzicht Devices - Harmpje Visserschool.xlsx
Excel spreadsheet
- 109.4 KB
Rehoboth ICT Netwerkbeheer NvI1 2024-10-24.pdf
PDF document
- 20.4 KB
Rehoboth - ICT Netwerkbeheer prijzenblad 2024-10-24.xlsx
Excel spreadsheet
- 48.6 KB
Overzicht Devices - Bestuurskantoor.xlsx
Excel spreadsheet
- 114.1 KB
Overzicht Devices - Groen van Prinstererschool.xlsx
Excel spreadsheet
- 95.6 KB
Overzicht Devices - Cornelis Zeemanschool.xlsx
Excel spreadsheet
- 100.7 KB
Overzicht Devices Frits Bodeschool.xlsx
Excel spreadsheet
- 82.3 KB
Overzicht Devices - Regenboog.xlsx
Excel spreadsheet
- 8.6 KB
TN489126 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20241001161422.pdf
PDF document
- 109.2 KB
Rehoboth - ICT Netwerkbeheer (concept) ovk 2024-10-01.pdf
PDF document
- 471.6 KB
Rehoboth - ICT Netwerkbeheer aanbestedingsdoc 2024-10-01.pdf
PDF document
- 2.0 MB
Rehoboth - ICT Netwerkbeheer UEA 2024-10-01.pdf
PDF document
- 114.7 KB
Verw. ovk Model 4.0+ Bijlagen 01-10-2024.docx
Word document
- 32.8 KB
Rehoboth - ICT Netwerkbeheer Referentie Format 2024-10-01.docx
Word document
- 359.6 KB
ARVODI 2018.pdf
PDF document