Afvalinzameling en -verwerking
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
Yuverta start een aanbesteding voor Afvalverwijdering- en verwerking. Onder de scope van de aanbesteding vallen onder andere (maar niet gelimiteerd tot) de volgende diensten en producten: Ophalen/ inzamelen en verwerken van verschillende soorten bedrijfsreststoffen en gevaarlijke stoffen. Huur/levering van afval(rol)containers ten behoeve van (onder andere, maar niet gelimiteerd tot) GFT, PMD, Restafval, SZA, KGA, KCA, hout, vertrouwelijk papier, Ophalen/afvoeren van: Afval/Restafval, Bouw & sloop, Gevaarlijk afval, GFT, Glas, Hout, Non Ferro, Overig, Papier/Karton, PD, PMD, Puin, Swill, Vertrouwelijk papier, Vetten. 49 locaties
Lots1
Documentation27
- 10.1 KB
TN462012 - EF29 Aankondiging gegunde opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20241224114816.pdf
PDF document
- 416.2 KB
Bijlage 3 Prijzenblad na 3de NVI_correctie op formule.xlsx
Excel spreadsheet
- 2.1 KB
Nota van inlichtingen 2024-10-30-1.pdf
PDF document
- 332.6 KB
Bijlage 2 Referenties na aanpassing kerncompetentie 1.docx
Word document
- 9.6 KB
TN462012 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20241007162706.pdf
PDF document
- 236.3 KB
Nota van inlichtingen 2 vs 2.pdf
PDF document
- 10.0 KB
TN462012 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20240926162512.pdf
PDF document
- 39.0 KB
Nota van Inlichtingen 3.pdf
PDF document
- 12.6 KB
TN462012 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20240922105906.pdf
PDF document
- 191.4 KB
Bijlage 6 Concept overeenkomst na NvI1.pdf
PDF document
- 460.0 KB
Bijlage 4 Programma van eisen na NVI 2.pdf
PDF document
- 235.1 KB
Nota van Inlichtingen 1.pdf
PDF document
- 140.2 KB
Bijlage 7 Wachtkamerovereenkomst na NvI1.pdf
PDF document
- 2.3 KB
Nota van inlichtingen 2024-09-17-6.pdf
PDF document
- 13.9 KB
Overzicht afval NvI 2022-2023.xlsx
Excel spreadsheet
- 13.3 KB
TN462012 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20240827154745.pdf
PDF document
- 25.2 KB
Bijlage 14 Locatieoverzicht.xlsx
Excel spreadsheet
- 600.6 KB
EA Afvalverwerking Aanbestedingsleidraad Ter Publicatie.pdf
PDF document
- 12.1 KB
TN462012 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20240820140933.pdf
PDF document
- 116.2 KB
Bijlage 13 Huisregels Yuverta.pdf
PDF document
- 188.0 KB
Bijlage 10 Beleids- en uitvoeringsregels social return Yuverta.pdf
PDF document
- 67.9 KB
Bijlage 12 Checklist inschrijving.pdf
PDF document
- 2.7 MB
Bijlage 11 Factuurwijzer Yuverta.pdf
PDF document
- 183.9 KB
Bijlage 8 Concept communicatiematrix Yuverta Afval.pdf
PDF document
- 233.9 KB
Bijlage 9 Algemene Inkoopvoorwaarden versie 2.0.pdf
PDF document
- 1.5 MB
uea_462012_20240820122341.pdf
PDF document
- 197.7 KB
Bijlage 5 KPI's Afvalinzameling en -verwerking.pdf
PDF document