Inhuur Winkelcentrumpersoneel
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd: Het op afroep snel voorzien in winkelcentrumpersoneel op uitzend- of detacheringsbasis waarvoor een uitzend cao van toepassing is via een raamovereenkomst met 1 leverancier. Dezelfde leverancier wordt ingezet voor payrolling van studentambassadeurs. De kosten voor inhuur van winkelcentrumpersoneel bedroegen in 2024 ongeveer € 250.000 inclusief btw. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Lots1
Documentation10
- 7.9 KB
TN508871 - EF29 Aankondiging gegunde opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20250527151908.pdf
PDF document
- 22.5 KB
DRP Inhuur Winkelpers. Prijzenblad n.a.v. onjuiste formule 2025-04-01.xlsx
Excel spreadsheet
- 7.9 KB
TN508871 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20250131145625.pdf
PDF document
- 39.0 KB
DRP Inhuur Winkelp NvI 2 2025-03-12.pdf
PDF document
- 83.4 KB
DRP Inhuur Winkelp NvI 1 2025-02-20.pdf
PDF document
- 2.0 MB
DRP Inhuur Winkelpers. UEA 2025-01-31.pdf
PDF document
- 369.3 KB
ARVODI 2018.pdf
PDF document
- 413.5 KB
DRP Inhuur Winkelpers. Document 2025-01-31.pdf
PDF document
- 187.3 KB
DRP Inhuur Winkelpers. (Concept) ovk 2025-01-31.pdf
PDF document
- 30.7 KB
DRP Inhuur Winkelpers. Referentie Format 2025-01-31.docx
Word document