Inhuur Onderwijsondersteunend Personeel (OOP)
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd: Het op afroep snel voorzien in uitzendkrachten en gedetacheerden als flexibele arbeidskracht voor alle locaties van De Rooi Pannen waar het gaat over de (korte) vervanging van medewerkers van De Rooi Pannen. Profielen die worden uitgevraagd worden bij De Rooi Pannen ingeschaald tot en met schaal 9. De inhuurbehoefte wordt centraal door opdrachtgever gecoördineerd via de Centrale dienst HR. Daar komt de inhuurbehoefte vanuit scholen/diensten binnen. Via de Centrale dienst HR worden de opdrachten aangeboden bij opdrachtnemer. - Onderwijsondersteunend personeel op uitzend- of detacheringsbasis waarvoor een uitzend cao van toepassing is, via een raamovereenkomst met maximaal 1 Opdrachtnemer. De inzet van surveillanten/huiswerkbegeleiders en winkelpersoneel is geen onderdeel van de scope van deze opdracht. De kosten voor inhuur van onderwijs ondersteunend en onderwijzend personeel bedroegen in 2024 ca. € 400.000 inclusief btw. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Lots1
Documentation10
- 8.7 KB
TN508857 - EF29 Aankondiging gegunde opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20250527150741.pdf
PDF document
- 36.8 KB
DRP Inhuur OOP NvI 2 2025-03-12.pdf
PDF document
- 22.1 KB
DRP Inhuur OOP Prijzenblad n.a.v. NvI 1 2025-02-20.xlsx
Excel spreadsheet
- 239.4 KB
DRP Inhuur OOP (concept) ovk n.a.v. NvI1 2025-02-20.pdf
PDF document
- 97.1 KB
DRP Inhuur OOP NvI 1 2025-02-20.pdf
PDF document
- 8.3 KB
TN508857 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20250131145804.pdf
PDF document
- 2.0 MB
DRP Inhuur OOP UEA 2025-01-31.pdf
PDF document
- 421.4 KB
DRP Inhuur OOP Document 2025-01-31.pdf
PDF document
- 369.3 KB
ARVODI 2018.pdf
PDF document
- 30.6 KB
DRP Inhuur OOP Referentie Format 2025-01-31.docx
Word document