Gyminventaris en -attributen en veiligheidsinspecties

EF16Contract notice – general directive, standard regime4bdf5560-f567-4f70-83a5-06f6857fa660SYStichting Yuverta
Estimated value
DeadlineExpired11 Mar 2024, 11:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
11 Mar 2024, 11:00
CPV codes
37400000 - Sports goods and equipment37420000 - Gymnasium equipment45212290 - Repair and maintenance work in connection with sports facilities71631100 - Machinery-inspection services
Status
Active
Notice type
EF16Contract notice – general directive, standard regime
Source
Estimated value
Publication date
8 Feb 2024, 09:22

Overview

Yuverta wil een raamovereenkomst afsluiten met één leverancier voor de levering en de dienstverlening ten aanzien van Sporttechnische inventaris voor gymzalen. Het gaat o.a. om uitrusting voor sporten (zoals Wandklimmen, Basketbal, Turnen, Volleybal, Badminton, Voetbal etc.). Het betreft zowel sportartikelen als sportuitrusting (losse en vaste toestellen). Yuverta wenst gebruik te kunnen maken van een webwinkel voor sportinventaris en losse sportuitrusting zoals sportartikelen. Daarnaast vraagt Yuverta veiligheidsinspecties en -keuringen aan de losse en vaste inventaris van gymzalen en klimwanden. Gevraagd wordt dat tijdens de veiligheidsinspecties ook klein preventief onderhoud wordt uitgevoerd. In opvolging van de veiligheidsinstructies wenst Yuverta ook reparaties uit te laten voeren door de geselecteerde partij. Ten behoeve van nieuwbouw en renovatie wenst Yuverta tenslotte ook ontwerp- en inmeetopdrachten uit te zetten bij opdrachtnemer. €600.000 -€700.000

Contracting authorities1

SY

UNKNOWN 516147630

nlHouten, Netherlands
[email protected]

Lots1

Documentation21

21 documents
  • TN442223 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20240208102234.pdf

    PDF document

    11.7 KB
  • Locatie en Instructies gebruikerstest.pdf

    PDF document

    240.4 KB
  • Aanvullende informatie Schouw.docx

    Word document

    324.8 KB
  • TN442223 - EF29 Aankondiging gegunde opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20240515134055.pdf

    PDF document

    9.7 KB
  • Bijlage 4 Concept Raamovereenkomst.pdf

    PDF document

    432.4 KB
  • Bijlage 3 Prijzenblad.xlsx

    Excel spreadsheet

    392.6 KB
  • 126.1 KB
  • Bijlage 2 Programma van eisen.pdf

    PDF document

    794.6 KB
  • Bijlage 7 Integriteitscode Yuverta.pdf

    PDF document

    223.3 KB
  • HERZIEN Bijlage 3 Prijzenblad.xlsx

    Excel spreadsheet

    390.9 KB
  • Aanbestedingsleidraad Sporttechnische inventaris tbv Gymzalen na NVI1.pdf

    PDF document

    1.6 MB
  • uea_442223_20231206125456.pdf

    PDF document

    314.7 KB
  • TN442223 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20240129122429.pdf

    PDF document

    11.1 KB
  • Bijlage 1 Referenties.docx

    Word document

    330.4 KB
  • Bijlage 6 Checklist inschrijving.pdf

    PDF document

    268.7 KB
  • HERZIEN Vragen_en_antwoorden_Nota van Inlichtingen 2e ronde.pdf

    PDF document

    120.9 KB
  • Bijlage 8 Huisregels Yuverta.pdf

    PDF document

    116.2 KB
  • Bijlage 5 Algemene Inkoopvoorwaarden Stichting Yuverta.pdf

    PDF document

    233.9 KB
  • TN442223 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20231220133718.pdf

    PDF document

    11.1 KB
  • Bijlage 4A Communicatiematrix Yuverta.pdf

    PDF document

    584.5 KB
  • Vragen_en_antwoorden_Nota van Inlichtingen 1ste ronde.pdf

    PDF document

    261.2 KB

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.