Safehouses beschermd wonen regio IJssel-Vecht

EFE3Voluntary contract noticed2e592c0-d005-4b90-87ce-eb671386e577GZGemeente Zwolle
116 days left
Estimated value
Deadline116 days left31 Dec 2026, 23:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
31 Dec 2026, 23:00
CPV codes
85300000 - Social work and related services85311000 - Social work services with accommodation
Status
Active
Notice type
EFE3Voluntary contract notice
Source
Estimated value
Publication date
15 Jun 2026, 09:15

Overview

De onderhavige opdracht betreft de inkoop van safehouses voor regio IJssel-Vecht (gemeenten Dalfsen, Hardenberg, Kampen, Ommen, Staphorst, Steenwijkerland, Zwartewaterland en Zwolle). Een safehouse biedt herstelgerichte ondersteuning aan volwassen inwoners (18+) met verslavingsproblematiek in een beschutte omgeving. Deze voorziening biedt een veilige en gezonde, abstinent omgeving, waarin vaardigheden en gedrag die essentieel zijn voor blijvend herstel na een verslaving, worden aangeleerd en geoefend in een huiselijke omgeving met groepsgenoten. Het doel van wonen in een Safehouses is dat een inwoner met een (zeer) intensieve begeleidingsvraag of een zeer specifieke begeleidingsvraag volledige zelfredzaamheid bereikt en behoudt. In het inkoopdocument (paragraaf 2.1.3) zijn de historische aantallen weergeven. De inkoop is t.b.v. de regio IJssel-Vecht (gemeenten Dalfsen, Hardenberg, Kampen, Ommen, Staphorst, Steenwijkerland, Zwartewaterland en Zwolle).

Contracting authorities1

GZ

UNKNOWN 401747134

nlZwolle, Netherlands
[email protected]

Lots1

Documentation12

12 documents
  • TN593851 - EFE3 Vrijwillige aankondiging van een opdracht 20260615111727.pdf

    PDF document

    190.7 KB
  • uea_593851_20260615111646.pdf

    PDF document

    577.5 KB
  • TN593851 - EFE3 Aankondiging van een opdracht - Aankondiging publiceren 20260615111526.pdf

    PDF document

    190.8 KB
  • Bijlage 4 - Productomschrijving v1.0.pdf

    PDF document

    243.4 KB
  • Bijlage 3 - Concept overeenkomst v1.0.pdf

    PDF document

    416.3 KB
  • Bijlage 5 - Verklaring kerncompetentie.docx

    Word document

    65.9 KB
  • Bijlage 9 - SROI leidraad.pdf

    PDF document

    347.7 KB
  • Bijlage 6 - Programma van Eisen v1.0.pdf

    PDF document

    291.2 KB
  • Bijlage 8 - Inschrijfformulier.docx

    Word document

    65.0 KB
  • Bijlage 7 - Rapport kostprijsonderzoek HHM.pdf

    PDF document

    496.2 KB
  • Bijlage 10 - Overeenkomst Zelfstandige Verwerkingsverantwoordelijken.pdf

    PDF document

    435.8 KB
  • Inkoopdocument - Safehouses beschermd wonen - v1.0.pdf

    PDF document

    494.8 KB

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.