Brandverzekering ten behoeve van de Gemeente Stein
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
Brandverzekering ten behoeve van de Gemeente Stein Ingaande 31-12-2026 tot 31-12-2029 en voorts voor 36 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
Wijziging in de planning. Verlenging termijn voor vragenronde 2 Zie de bijgewerkte termijnen voor nadere informatie.
Lots1
Documentation14
- 194.7 KB
TN590500 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260615104332.pdf
PDF document
- 195.1 KB
TN590500 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260610103519.pdf
PDF document
- 192.4 KB
TN590500 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260515114604.pdf
PDF document
- 138.1 KB
Clausule Meerjaarstermijn I (65%) B2411 (6).pdf
PDF document
- 1.7 MB
Uitgebreide Voorwaarden Gemeenten B1606.001.pdf
PDF document
- 169.0 KB
Clausuleblad Terrorismedekking - NHT.pdf
PDF document
- 138.2 KB
Clausule Overstroming van niet-primaire waterkeringen voor locaties binnen Nederland NBUG B2505 Gemeenten.pdf
PDF document
- 60.3 KB
Bijlage 3 Schadestatistiek.pdf
PDF document
- Bijlage 2 Objectenspecificatie.xls69.5 KB
Excel spreadsheet
- 385.3 KB
Aanbestedingsdocument - Gemeente Stein.pdf
PDF document
- 59.7 KB
Bijlage 1B Verklaring Assuradeur c.q. Gevolmachtigd Agent.docx
Word document
- 167.6 KB
Bijlage 1C Programma van Eisen.pdf
PDF document
- 59.3 KB
Bijlage 1D Prijzenblad.docx
Word document
- 575.0 KB
uea_590500_20260515114244.pdf
PDF document