Szemészeti anyagok beszerzése

cn-standardContract or concession notice – standard regime00409748-2026DRDUNAÚJVÁROSI SZENT PANTALEON KÓRHÁZ - RENDELŐINTÉZET
Estimated value
DeadlineExpired13 Jul 2026, 10:00
Competition00 participants
Lots44 lots

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
13 Jul 2026, 10:00
CPV codes
33100000 - Medical equipments33692000 - Medical solutions33731110 - Intraocular lenses
Status
Active
Notice type
cn-standardContract or concession notice – standard regime
Source
Estimated value
Publication date
14 Jun 2026, 22:00

Overview

Keretmegállapodás a Dunaújvárosi Szent Pantaleon Kórház – Rendelőintézet részére szemészeti anyagok beszerzésére 12 hónapos időtartamra 4 részben. Keretösszeg összesen: nettó 16.149.000, - Ft Tervezett és tájékoztató jellegű mennyiségi adatok 12 hónapra: 1. rész: Hidrofób akrilát, háromtestű műlencse 50 db. 2. rész: Viscoelastikus anyagok 1. A: Koheziv: natrium hyaluronat tartalmú viszkoelasztikus anyag 1% -os, 0,85 ml-es, 50 db. B: Disperziv Kondroitin-szulfát 4%, Natrium-hyaluronát 3%, 0,75 ml-es, 150 db. 3. rész: BSS oldat, 0.5 literes kiszerelésben, műanyag zacskóban, 400 db. 4. rész: Viscoelastikus anyagok 4. Disperzív natrium-hyaluronat tartalmú viszkoelasztikus anyag 3% -os, 1,1 ml-es, 300 db Az egyes termékek műszaki specifikációját a műszaki leírás tartalmazza. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet (továbbiakban: Kr.) 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy, amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő.

A jelen pontban rögzítettek valamennyi rész tekintetében irányadók, kivéve, ahol kifejezett utalás történik arra, hogy az előírás mely részre vonatkozik. 1. FAKSZ: Berei Szandra (01031) 2. Az EKR-ben továbbított dokumentumokkal, az EKR-ben elektronikus úton megtett nyilatkozatokkal szemben támasztott követelményekkel, illetve a képviselettel kapcsolatos előírásokat az elektronikus úton megtett nyilatkozatokkal kapcsolatban a Kbt. 40-41/C. §-a az irányadó. 3. Kiegészítő Tájékoztatás: a Kbt. 56. § alapján. 4. AK helyszíni bejárást és konzultációt nem tart. 5. AK gazdálkodó szervezet alapítását kizárja mind ajánlattevő (továbbiakban: AT), mind közös ajánlattevők vonatkozásában. 6. Közös ajánlattétel esetén a Kbt. 35. §-ban és a Kbt. 41/A. § (5) bekezdésben foglaltak szerint kell eljárni, továbbá az ajánlathoz csatolni kell a közös ajánlattevők erre vonatkozó megállapodását. 7. Az ajánlatnak tartalmaznia kell az EKR-ben megadott űrlapokon, a Kbt. 66. § (2) bek. szerinti nyilatkozatot, továbbá a Kbt. 66. § (5) bek. szerinti felolvasólapot, amelynek tartalmaznia kell a Kbt. 68. § (4) bek.-ben meghatározott információkat. 8. AK jelen eljárásban nem írja elő a Kbt. 66. § (6) bek. szerinti alvállalkozókra vonatkozó információk megadását sem az EKR űrlapon, sem EEKD-ban, azonban előírja a Kbt. 65. § (7) bek. szerinti nyilatkozat ajánlatban történő feltüntetését (nemleges tartalommal történő benyújtását is). 9. AK nem alkalmazza a Kbt. 75. § (2) bekezdésének e) pontját. 10. AK alkalmazza a Kbt. 81. § (5) bekezdését. 11. Ajánlatkérő a M.1. szerinti alkalmassági követelményeket tárgyában és mértékében a minősített ajánlattevők jegyzékében a "bronz" fokozatú minősítéséhez képest szigorúbban határozta meg. 12. A jelen ajánlattételi felhívásban nem szabályozott kérdések vonatkozásában a közbeszerzésekről szóló 2015.évi CXLIII. törvény és végrehajtási rendeletei szerint kell eljárni. 13. Ajánlatkérő előzetes piaci konzultációt folytatott le: EKR000809302026 14. Ajánlattevőnek az ajánlatában EKR űrlapon nyilatkoznia kell arról, hogy ajánlata tekintetében fennáll-e az ukrajnai helyzetet destabilizáló orosz intézkedések miatt hozott korlátozó intézkedésekről szóló, 2014. július 31-i 833/2014/EU tanácsi rendelet 5k. cikk (1) bekezdésében meghatározott, a közbeszerzési szerződés odaítélésére vonatkozó tilalom. 15. Ajánlatkérő szerződéses kötelezettséget kizárólag a Polgári Törvénykönyvről szóló 2013. évi V. törvény 6:116. § (2) bekezdése szerinti, arra vonatkozó bontó feltétellel vállal, hogy amennyiben a beszerzés tárgyára vonatkozóan a központosított közbeszerzési rendszerben, keretmegállapodás vagy szerződés kerül megkötésre, a központosított közbeszerzés rendszerében kell a beszerzést megvalósítania. Felek rögzítik, hogy ebből Megrendelőnek semmilyen hátrányos következménye nem származhat. 16. Az ajánlatban valamennyi igazolást és dokumentumot magyar nyelven kell benyújtani, ajánlatkérő a nem magyar nyelven benyújtott dokumentumok AT általi fordítását is köteles elfogadni (Kbt. 47. § (2) bekezdés). 17. Hiánypótlás a Kbt. 71. § szerint. 18. 1-4. rész: Az ajánlatnak tartalmaznia kell a szakmai ajánlatot és a kereskedelmi ajánlatot a („Dujv_SZPK_szemlencse_kereskedelmi_és_szakmai_ajánlat”) elnevezésű táblázatnak megfelelően (.pdf formában). Részletek a KD-ban. 19. 1-4. rész: Ajánlattevőnek ajánlatában be kell nyújtania az általa megajánlott termékekre vonatkozó, 16/2012. (II. 16.) Kr. 9. § (2) bekezdésében előírt gyártói megfelelősség nyilatkozatokat, valamint, ha az orvostechnikai eszköz forgalomba hozatalához az orvostechnikai eszközökről szóló rendelet alapján szükséges – CE megfelelőség értékelési tanúsítványt. 20. 1-4. rész: A megajánlott termékeknek legkésőbb a szerződéskötés időpontjára rendelkezni kell magyarországi forgalomba hozatali engedéllyel, melyre vonatkozóan az igazolásra szolgáló dokumentumot nyertes AT-nek legkésőbb a szerződéskötésig be kell mutatnia. 21. AK rögzíti, hogy a megadott mennyiségek becsült mennyiségek, melyek az ajánlatok összehasonlíthatóságát szolgálják, a számlázás pedig a tényleges mennyiség alapján történik majd, a nyertes Ajánlattevő által megadott egységárak szerint.

Contracting authorities1

Lots4

Documentation0

The source system does not support document syncing.

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.