Herpublicatie Duurzame herinrichting

cn-socialContract notice – light regime00407324-2026EBEBN B.V.
119 days left
Estimated value€900,000
Deadline119 days left1 Jan 2027, 00:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
1 Jan 2027, 00:00
CPV codes
39130000 - Office furniture
Status
Active
Notice type
cn-socialContract notice – light regime
Source
Estimated value
€900,000
Publication date
14 Jun 2026, 22:00

Overview

Let op, dit is een tweede publbicatie, de eerste publicatie had tendernummer T195287. De wijzigingen ten opzichte van de eerder gepubliceerde tender zijn aangegeven met kleur. Dit zijn wijzigingen die al opgenomen waren in de Nota van Inlichtingen uit de eerdere tender, maar ook wijzigingen die door EBN zijn doorgevoerd, Energie Beheer Nederland (EBN) is een publiek bedrijf in de energiesector. We zetten ons in voor een betrouwbare, betaalbare en duurzame energievoorziening vandaag en in de toekomst. Dat doen we door te werken aan verantwoorde CO2-opslag, een duurzaam gassysteem en een duurzame warmtetransitie. We werken hiervoor samen met publieke en private partners en gebruiken onze kennis, kunde en financiële slagkracht om de bouw van een duurzaam energiesysteem te versnellen. Dit alles is nodig om op basis van duurzame energiebronnen de klimaatdoelen te kunnen halen. Energie Beheer Nederland (EBN) nodigt marktpartijen uit om in te schrijven op deze Europese Mededingingsprocedure met onderhandeling voor de herinrichting en verduurzaming van onze kantoorlocatie in Utrecht. De opdracht omvat het concretiseren, plannen en uitvoeren van het huisvestingsplan voor een kantoor van circa 4200 m², waar dagelijks ruim 250 medewerkers werkzaam zijn. Het doel is om efficiënter gebruik te maken van de ruimte, beter in te spelen op de behoeften van medewerkers en het type werk dat zij verrichten, en tegelijkertijd de verduurzaming van het kantoor te bevorderen. Circulariteit speelt hierin een belangrijke rol. Wij zoeken een partij die zowel ontwerpcapaciteit als projectmanagement en operationele uitvoering kan bieden. Geïnteresseerde partijen worden uitgenodigd om de aanbestedingsdocumentatie van de selectiefase te raadplegen en een inschrijving in te dienen.

Contracting authorities1

EB

UNKNOWN 14026250

nlUtrecht, Netherlands
[email protected]

Lots1

Documentation0

The source system does not support document syncing.

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.