Broker en Intermediaire dienstverlening vanaf schaal 9

EF16Contract notice – general directive, standard regimeab2d26cd-7f8c-455b-8034-10f67b0a324dGTGemeente Terneuzen
Estimated value
DeadlineExpired31 Aug 2026, 08:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
31 Aug 2026, 08:00
CPV codes
79600000 - Recruitment services79610000 - Placement services of personnel79620000 - Supply services of personnel including temporary staff
Status
Active
Notice type
EF16Contract notice – general directive, standard regime
Source
Estimated value
Publication date
1 Jun 2026, 14:20

Overview

De inhuur van tijdelijke medewerkers (functies hoger dan schaal 8) voor diverse vakgebieden die binnen Opdrachtgevers (gemeente Terneuzen, gemeente Sluis en uitvoeringsorganisatie Sabewa Zeeland) van toepassing zijn. De opdrachtnemer (broker/intermediaire dienstverlener) is verantwoordelijk voor het proces van werving en (voor)selectie van de tijdelijke medewerkers alsook voor het administratieve en juridische proces, inclusief vrijwaring voor / beheersing van risico’s, controle, verantwoordelijkheden, administratieve handelingen, facturatie en betaling van de tijdelijke medewerkers. Op basis van historische data worden ca. de volgende inkoopvolumes gerealiseerd per jaar: • Gemeente Terneuzen: €3.2 miljoen • Gemeente Sluis: €2,3 miljoen • Sabewa Zeeland: €1 miljoen De maximale opdrachtwaarde van de totale Raamovereenkomst is vastgesteld op €58,5 miljoen. Dit houdt rekening met de groei van inhuur gedurende de contractjaren en overige onzekerheid door krimp van de arbeidsmarkt in Zeeuws-Vlaanderen in de komende 6 jaar.

Contracting authorities1

GT

UNKNOWN 421653477

nlTerneuzen, Netherlands
[email protected]

Lots1

Documentation22

22 documents
  • TN588198 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260609151957.pdf

    PDF document

    212.6 KB
  • TN588198 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260601162004.pdf

    PDF document

    210.5 KB
  • Regelgeving rondom huisvesting (flexwonen) gemeente Terneuzen.docx

    Word document

    23.6 KB
  • Checklist inschrijving.docx

    Word document

    35.0 KB
  • Bijlage H1 Historische gegevens inhuur Terneuzen.xlsx

    Excel spreadsheet

    119.8 KB
  • Bijlage G Prijzenblad.xlsx

    Excel spreadsheet

    82.8 KB
  • Bijlage H4 Historische gegevens inhuur Impuls.xlsx

    Excel spreadsheet

    81.4 KB
  • Bijlage I Deelnemers presentatie.docx

    Word document

    33.9 KB
  • Bijlage C4 Concept verwerkersovereenkomst Impuls Zeeland.docx

    Word document

    69.0 KB
  • Bijlage E Garantieverklaring derden.docx

    Word document

    33.6 KB
  • Bijlage D Arvodi-2025.pdf

    PDF document

    173.2 KB
  • Bijlage F Standaardformulier referentieprojecten.docx

    Word document

    40.5 KB
  • Bijlage C3 Concept verwerkersovereenkomst Sabewa.docx

    Word document

    51.5 KB
  • Bijlage C2 Concept Verwerkersovereenkomst Sluis.docx

    Word document

    50.2 KB
  • Bijlage C1 Concept Verwerkersovereenkomst Terneuzen.docx

    Word document

    51.2 KB
  • Bijlage B3 Concept overeenkomst Sabewa Zeeland.docx

    Word document

    56.2 KB
  • Bijlage B2 Concept overeenkomst Gemeente Sluis.docx

    Word document

    58.9 KB
  • Bijlage B4 Concept overeenkomst Impuls Zeeland.docx

    Word document

    73.0 KB
  • Bijlage B1 Concept Overeenkomst Terneuzen.docx

    Word document

    62.6 KB
  • uea_588198_20260527115742.pdf

    PDF document

    576.8 KB
  • Beschrijvend document Broker-Intermediaire dienstverlening.pdf

    PDF document

    822.8 KB
  • Bijlage A Programma van Eisen.pdf

    PDF document

    554.8 KB

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.