A04.84.2024 Verkeersleerkrachten
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
Samenwerkingsorgaan Holland Rijnland voert projecten uit op het gebied van gedragsbeïnvloeding van verkeersdeelnemers. Een groot en belangrijk project hiervan is het programma School op Seef op de basisscholen. Om scholen met dit programma op weg te helpen en te begeleiden, worden er verkeersleerkrachten ingeschakeld. Dit zijn coaches die de school voor een bepaalde tijd ondersteunen en adviseren bij het uitvoeren en organiseren van praktische verkeerslessen. Samenwerkingsorgaan Holland Rijnland wil graag voor 2,7 fte verkeersleerkrachten inhuren voor de jaren 2025-2027. 2,7 fte
Lots1
Documentation15
- 143.6 KB
4. Aangespaste concept Overeenkomst verkeersleerkrachten.pdf
PDF document
- 14.7 KB
3. Prijzenblad totaalprijs.xlsx
Excel spreadsheet
- 525.5 KB
Gedragscode_Holland_Rijnland_2017.pdf
PDF document
- 9.7 KB
TN487647 - EF29 Aankondiging gegunde opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20250121131013.pdf
PDF document
- 17.4 KB
Nota van Inlichtingen 1 van 14-10-2024.xlsx
Excel spreadsheet
- 9.4 KB
TN487647 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20241022174741.pdf
PDF document
- 197.9 KB
Integriteitsverklaring.pdf
PDF document
- 102.4 KB
2. Programma van Eisen.pdf
PDF document
- 782.0 KB
Aanbestedingsleidraad Verkeersleerkrachten.pdf
PDF document
- 91.5 KB
6. Overzicht aantallen scholen.pdf
PDF document
- 15.0 KB
3. Prijzenblad totaalprijs (2).xlsx
Excel spreadsheet
- 143.8 KB
4. Concept Overeenkomst verkeersleerkrachten.pdf
PDF document
- 1.5 MB
uea_487647_20240923104636.pdf
PDF document
- 9.7 KB
TN487647 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20240925111811.pdf
PDF document
- 233.3 KB
5. Concept Verwerkersverantwoordelijkhedenovereenkomst..pdf
PDF document