25081|Herstel watermistinstallatie - Nieuw Brandveiligheidsconcept gerechtsgebouw te Zwolle
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
Het gerechtsgebouw in Zwolle (hierna te noemen rechtbank Zwolle) is een eigendomspand, bestaande uit een oudbouwdeel “Krugergebouw” (1967, gerenoveerd in 2016) en een nieuwbouwdeel “Hootsmansgebouw” (2013). Het is een beeldbepalend geheel waarbij nieuw en bestaand zorgvuldig op elkaar is afgestemd en met elkaar verbonden. Belangrijk onderdeel van het huidige brandveiligheidsconcept van de rechtbank is de watermistinstallatie. In de afgelopen jaren hebben zich in de installatie, problemen voorgedaan. Onder andere corrosie in installatiedelen met lekkage tot gevolg. Op dit moment zijn bepaalde delen van de installatie afgekoppeld. De basis van het nieuwe brandveiligheidsconcept (ontwikkeld in de definitiefase) is een risicobenadering conform NEN 6079 in combinatie met het toevoegen van bouwkundige brandwerende voorzieningen, waarbij de watermistinstallatie deels wordt gehandhaafd. Het concept is vastgelegd in een Integraal Plan Brandbeveiliging (IPB). Oppervlakte: circa 26.941 bvo
Lots1
Documentation17
- 238.5 KB
Basisovereenkomst UAV-GC 2025 v 0.2.pdf
PDF document
- 10.8 KB
TN505566 - EF29 Aankondiging gegunde opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20251209135845.pdf
PDF document
- 163.2 KB
Model Geheimhoudingsverklaring (versie 8 november 2021).pdf
PDF document
- 142.5 KB
25081 PV inlichtingenbijeenkomst.pdf
PDF document
- 205.8 KB
Verklaring bestuurder Model K.pdf
PDF document
- 351.8 KB
Regeling Scheiding van belang Rijksvastgoedbedrijf 16.1 (RSBR 16.1 - juli 2016).pdf
PDF document
- 10.4 KB
Nota van inlichtingen 2025-03-20-1.pdf
PDF document
- 227.2 KB
Model opgave referentieopdrachten - oktober 2020.pdf
PDF document
- 314.1 KB
Annexen UAV-GC 2025 v 0.2.pdf
PDF document
- 206.6 KB
Inschrijvingsbiljet combinaties.pdf
PDF document
- 10.6 KB
TN505566 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20250211172912.pdf
PDF document
- 409.9 KB
25081 Aanbestedingsleidraad aanmeldingsfase.pdf
PDF document
- 205.2 KB
Inschrijvingsbiljet.pdf
PDF document
- 1.6 MB
uea_505566_20250207101818.pdf
PDF document
- 7.2 KB
TN505566 - EF04 Vooraankondiging die alleen ter informatie wordt gebruikt - algemene richtlijn 20250122110557.pdf
PDF document
- 254.0 KB
25081 Aanbestedingsleidraad inschrijvingsfase.pdf
PDF document
- 301.1 KB
25081 Vooraankondiging Zwolle.pdf
PDF document