Geluidsaneringsprojecten
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
Op basis van de saneringsvoorraad heeft de Aanbestedende dienst besloten om woningen met een te hoge geluidsbelasting vanwege wegverkeerslawaai te saneren. De woningen zijn gemeld en zijn opgenomen in de Eindmelding wegverkeerslawaai en de zogenaamde B-lijst. Om de geluidsbelasting op de gevels van de betrokken woningen te bepalen is in opdracht van de gemeente Den Helder door de Omgevingsdienst Noord-Holland Noord een akoestisch onderzoek opgesteld. Dit onderzoek heeft gediend als basis van de aanvraag voor de voorbereidingssubsidie bij het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat (IenW). 0
Lots1
Documentation19
- 9.4 KB
TN448777 - EF29 Aankondiging gegunde opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20240416155831.pdf
PDF document
- 133.5 KB
Bijlage 7 Programma van Eisen.pdf
PDF document
- 4.6 KB
Nota van inlichtingen 2024-02-20-1.pdf
PDF document
- 8.4 KB
TN448777 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20240123101825.pdf
PDF document
- 94.4 KB
Bijlage 9Concept Verwerkersovereenkomst.docx
Word document
- 37.1 KB
Bijlage 8 Concept Overeenkomst EU 20240115.docx
Word document
- 420.8 KB
Bijlage 6 VNG Model Algemene inkoopvoorwaarden LenD regio NHN incl. addendum d.d. 27 juni 2017 versie 3.pdf
PDF document
- 44.1 KB
Bijlage 10b Overzicht te saneren woningen Den Helder eo.docx
Word document
- 12.9 KB
prijsblad 5.xlsx
Excel spreadsheet
- 59.2 KB
Bijlage 10d Overzicht te saneren woningen Den Helder Zuid.docx
Word document
- 44.3 KB
Bijlage 10c Overzicht te saneren woningen Jan Verfailleweg.docx
Word document
- 66.8 KB
Bijlage 10a Overzicht te saneren woningen Waddenzeestraat Marsdiepstraat.docx
Word document
- 16.7 KB
Bijlage 3 Verklaring combinatie.docx
Word document
- uea_448777_20240123093426.xml125.8 KB
XML document
- 17.4 KB
Bijlage 2 Referentie.docx
Word document
- 25.9 KB
Bijlage 4 Verklaring onderaanneming.docx
Word document
- 312.3 KB
uea_448777_20240123093425.pdf
PDF document
- 15.1 KB
Bijlage 1 Akkoordverklaringen.docx
Word document
- 252.3 KB
Offerteaanvraag Geluidssaneringsprojecten 20240116.pdf
PDF document