Potraviny 2026/02 - Mäso

cn-standardContract or concession notice – standard regime00401766-2026UKUniverzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach
Estimated value€188,054
DeadlineExpired16 Jul 2026, 08:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
16 Jul 2026, 08:00
CPV codes
15000000 - Food, beverages, tobacco and related products15110000 - Meat60000000 - Transport services (excl. Waste transport)
Status
Active
Notice type
cn-standardContract or concession notice – standard regime
Source
Estimated value
€188,054
Publication date
10 Jun 2026, 22:00

Overview

Predmetom zákazky je nákup a dodávanie mäsa rôzneho druhu pre potreby jedální Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach.

1. Nadlimitná zákazka zadávaná postupom verejnej súťaže podľa ustanovenia § 66 ods. 7 písm. b) zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len “ZVO“), prostredníctvom elektronickej platformy verejného obstarávania EVO (ďalej len „IS EVO“). 2. Súťažné podklady (oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania, súťažné podklady a iná sprievodná dokumentácia) vrátane ich doplnení a vysvetlení sú záujemcom/uchádzačom neobmedzené, bezodplatné, úplne a priamo prístupné na profile v rámci systému IS EVO a predmetného verejného obstarávania od uverejnenia Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania podľa ZVO na URL adrese: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/559267 3. Uchádzač môže predložiť len jednu ponuku na predmet zákazky. Ak uchádzač v lehote na predkladanie ponúk predloží viac ponúk, verejný obstarávateľ prihliada len na ponuku, ktorá bola predložená ako posledná a na ostatné ponuky hľadí rovnako ako na ponuky, ktoré boli predložené po lehote na predkladanie ponúk. 4. Komunikácia medzi verejným obstarávateľom a záujemcami/uchádzačmi sa uskutočňuje výhradne elektronickým spôsobom prostredníctvom IS EVO, ktorý zabezpečí trvalé zachytenie ich obsahu. V súlade s ustanovením § 20 ZVO sa bude komunikácia a výmena informácií uskutočňovať v písomnej forme výhradne prostredníctvom elektronických prostriedkov, spôsobom určeným funkcionalitou IS EVO, ktorý spĺňa všetky požiadavky stanovené v ustanovení § 20 ZVO. 5. Ponuka musí obsahovať všetky doklady, dokumenty a informácie požadované verejným obstarávateľom v súlade s Oznámením o vyhlásení verejného obstarávania, tiež v súlade s požiadavkami na predmet zákazky a s náležitosťami ponuky uvedené v týchto súťažných podkladoch. Uchádzač nie je oprávnený meniť znenie dokladov, dokumentov a vyhlásení, ktorých vzory sú súčasťou týchto súťažných podkladov, je však oprávnený a povinný tieto dokumenty správne a pravdivo vyplniť podľa požiadaviek verejného obstarávateľa na predmet zákazky uvedených v súťažných podkladoch. 6. Verejný obstarávateľ zruší verejné obstarávanie, ak: -ani jeden uchádzač nesplnil podmienky účasti vo verejnom obstarávaní a uchádzač neuplatnil námietky v lehote podľa ZVO, -nedostal ani jednu ponuku, -ani jedna z predložených ponúk nezodpovedá požiadavkám určeným podľa § 42 a uchádzač nepodal námietky v lehote podľa ZVO, -jeho zrušenie nariadil Úrad pre verejné obstarávanie. Verejný obstarávateľ môže zrušiť verejné obstarávanie aj vtedy, ak sa zmenili okolnosti, za ktorých sa vyhlásilo verejné obstarávanie, ak sa v priebehu postupu verejného obstarávania vyskytli dôvody hodné osobitného zreteľa, pre ktoré nemožno od verejného obstarávateľa požadovať, aby vo verejnom obstarávaní pokračoval, najmä ak sa zistilo porušenie tohto zákona, ktoré má alebo by mohlo mať zásadný vplyv na výsledok verejného obstarávania, ak nebolo predložených viac ako dve ponuky alebo ak navrhované ceny v predložených ponukách sú vyššie ako predpokladaná hodnota. 7. Verejný obstarávateľ umožňuje aby uchádzač vyplnil v časti IV. JED-u uviesť tzv. globálny údaj pre preukázanie splnenia podmienok účasti bez toho, aby musel vyplniť iné oddiely časti IV. 8. Uchádzač sa zaväzuje dodávať predmet zákazky v štandardnej akosti a najvyššej kvalite v súlade so zákonom č. 152/1995 Z. z. o potravinách v znení neskorších predpisov, príslušných vykonávacích predpisov k tomuto zákonu a ďalších záväzných predpisov. Dodávaný tovar musí spĺňať všetky predpisy zodpovedajúce Potravinovému kódexu. Vozidlo musí byť izotermické a strojovo chladené/mrazené a hygienicky spôsobilé na prepravu potravín a surovín živočíšneho a rastlinného pôvodu. 9. Predmetné verejné obstarávanie nie je zelené verejné obstarávanie, nie je obstarávanie inovácií, ani obstarávanie zamerané na sociálne aspekty.

Contracting authorities1

UK

UNKNOWN 00397768

skKošice - mestská časť Staré Mesto, Slovakia
[email protected]

Lots1

Documentation0

The source system does not support document syncing.

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.