Reinigingsbedrijf Midden Nederland - Opleidingen

EF16Contract notice – general directive, standard regime7d0fd995-1ec5-454d-83fb-96c17bbf90bdRNReinigingsbedrijf Midden Nederland
Estimated value
DeadlineExpired28 Jul 2026, 09:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
28 Jul 2026, 09:00
CPV codes
80530000 - Vocational training services80500000 - Training services
Status
Active
Notice type
EF16Contract notice – general directive, standard regime
Source
Estimated value
Publication date
21 May 2026, 08:06

Overview

De Aanbestedende dienst heeft, middels deze aanbesteding, als doel het contracteren van één opleidingspartner die een branche gericht opleidingspakket aanbiedt voor de uitvoerende functies op het gebied van afvalinzameling, recyclingstation (milieustraat) & transport en beheer openbare ruimte. -

Vragen en/of nadere Inlichtingen met betrekking tot het Programma van Eisen en de overige Aanbestedingsstukken als bedoeld in de artikelen 2.53 en 2.54 Aanbestedingswet 2012 dienen via TenderNed te worden gesteld. Hierbij dient gebruik te worden gemaakt van het ter beschikking gestelde sjabloon in bijlage C van dit Aanbestedingsdocument. De vragen en nadere Inlichtingen kunnen worden gesteld tot de datum en het tijdstip welke zijn vermeld in paragraaf 1.16 van dit Aanbestedingsdocument. Let op: De Aanbestedende Dienst wenst geen gebruik te maken van de 'Vraag en antwoord' module van TenderNed. Gelieve enkel het Nota van Inlichtingen sjabloon (Bijlage C) te gebruiken en deze mee te zenden als bijlage bij een bericht via de 'Berichten' module van TenderNed.

Contracting authorities1

RN

UNKNOWN 18696379

nlSOEST, Netherlands
[email protected]

Lots1

Documentation10

10 documents
  • TN590361 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260521100633.pdf

    PDF document

    198.5 KB
  • Bijlage E - Document Bewijsstuk referentie.docx

    Word document

    59.0 KB
  • Bijlage C - Nota van inlichtingen sjabloon.xlsx

    Excel spreadsheet

    10.6 KB
  • Bijlage A - Programma van Eisen aanbesteding Opleidingen dd 21-05-2026.pdf

    PDF document

    252.9 KB
  • Aanbestedingsdocument Opleidingen RMN dd 21-05-2026.pdf

    PDF document

    491.9 KB
  • Bijlage H - Inkoopvoorwaarden.pdf

    PDF document

    203.6 KB
  • Bijlage B - Uniform Europees Aanbestedingsdocument (UEA).pdf

    PDF document

    488.3 KB
  • Bijlage F1 - Prijzenblad.xlsx

    Excel spreadsheet

    30.0 KB
  • Bijlage F - Inschrijvingsbiljet.docx

    Word document

    59.2 KB

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.