Beheer, support, projecten en ontwikkeling ten behoeve van de Maximo Applicatie Services
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
Deze aanbesteding richt zich op het contracteren van één opdrachtnemer die WL kan voorzien in de behoefte aan beheer, support, projecten en ontwikkeling ten behoeve van de IBM MAS applicatie. Hierbij wordt IBM MAS in de eigen Azure omgeving van WL ondergebracht. De activiteiten die de te contracteren opdrachtnemer moet gaan uitvoeren bestaan onder andere uit: a. Upgrade implementatie van MAS (vigerend); b. Beheer MAS platform op Microsoft Azure; c. Advisering omtrent de aantallen van licenties in verband met het gebruik. De licenties zelf worden via onze softwarebroker ingekocht; d. Technische ondersteuning; e. Ontwikkeling gericht op toekomstige updates en eventueel advies hoe om te gaan met wijzigingen; f. Functionele ondersteuning.
Lots1
Documentation14
- 9.8 KB
TN531936 - EF29 Aankondiging gegunde opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20251204100518.pdf
PDF document
- 25.8 KB
Nota van inlichtingen 2025-08-11-1.pdf
PDF document
- 9.0 KB
TN531936 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20250709105155.pdf
PDF document
- 31.2 KB
Nota van inlichtingen 2025-09-01-1.pdf
PDF document
- 184.0 KB
Bijlage C2 Concept Wachtkamerovereenkomst.pdf
PDF document
- 269.6 KB
Bijlage A4 ICO-Wizard WL Upgrade MAS eisen.pdf
PDF document
- 314.3 KB
Bijlage C1 Concept Overeenkomst.pdf
PDF document
- 464.9 KB
Bijlage B Algemene Waterschapsinkoopvoorwaarden bij IT-overeenkomsten 2023.pdf
PDF document
- 197.9 KB
Bijlage A3 Maximo Nul-meting.xlsx
Excel spreadsheet
- 25.2 KB
Bijlage 5 Prijzenblad.xlsx
Excel spreadsheet
- 72.9 KB
Bijlage 4 - Referentieverklaring.docx
Word document
- 758.8 KB
Aanbestedingsleidraad IBM MAS.pdf
PDF document
- 549.6 KB
Bijlage A Programma van Eisen.pdf
PDF document
- 316.9 KB
uea_531936_20250612085837.pdf
PDF document