Rakodási helyfoglalási rendszer szoftverfejlesztés

cn-standardContract or concession notice – standard regime00388573-2026Budapest Főváros Önkormányzata
70 days left
Estimated value
Deadline70 days left14 Nov 2026, 22:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
14 Nov 2026, 22:00
CPV codes
72212517 - IT software development services72212900 - Miscellaneous software development services and computer systems
Status
Active
Notice type
cn-standardContract or concession notice – standard regime
Source
Estimated value
Publication date
7 Jun 2026, 22:00

Overview

Rakodási helyfoglalási rendszer szoftverfejlesztés

1.Az ajánlatkérő a részajánlattétel lehetőségét a közbeszerzés tárgyának és jellegének megfelelően megvizsgálta, ennek eredményeként megállapította, hogy a beszerzés tárgyának jellege miatt nem lehetséges a több részben történő ajánlattétel. A feladat célja egy szoftver elkészítése. A vállalkozó feladatai összefüggenek egymásra épülnek, így nem lehetséges több részben történő ajánlattétel. 2. Ajánlatkérő teljes körben biztosítja a hiánypótlás lehetőségét. 3. Ajánlattevőnek a jogszabályokban, az ajánlati felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott követelményeknek megfelelően kell ajánlatát elkészítenie és benyújtania. Az ajánlatnak tartalmaznia kell a Kbt. 65. § (7), 66. § (2), (5)-(6), 67. § (4) bekezdése szerinti nyilatkozatokat, az ESPD dokumentumot. A Kbt. 65. § (7), 66. § (6) bekezdése tekintetében nemleges tartalmú nyilatkozatot is csatolni szükséges (EKR űrlap). 4. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárásban a minősített ajánlattevők hivatalos jegyzékéhez képest mértékében és típusában szigorúbban állapította meg az alkalmasság feltételeit és azok igazolását. 5. Az ajánlatok értékelési szempontja a Kbt. 76. § (2) bekezdés a) pontja alapján a legalacsonyabb ár, tekintettel arra, hogy ajánlatkérő igényeinek csak a műszaki leírásban meghatározott minőségi és műszaki követelményeknek megfelelő szolgáltatás felel meg, és a gazdaságilag legelőnyösebb ajánlat kiválasztását további minőségi jellemzők nem, csak a legalacsonyabb ár értékelése szolgálja. 6. Közös Ajánlattevőknek az ajánlathoz csatolniuk kell a közös teljesítésre vonatkozó megállapodást. 7. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy alkalmazza a Kbt. 75. § (2) bekezdés e) pontja szerinti eredménytelenségi okot. 8. Az ajánlathoz csatolni kell az ajánlattevő vagy az alkalmasság igazolásában részt vevő szervezet (személy) részéről az ajánlatot aláíró és/vagy nyilatkozatot tevő, kötelezettséget vállaló cégjegyzésre jogosult személy(ek) aláírási címpéldányát vagy a Ctv. 9. §-a szerinti aláírási mintát. Amennyiben az aláíró személy nem cégjegyzésre jogosult, úgy csatolni kell az adott gazdasági szereplőnél cégjegyzésre jogosult vezető tisztségviselő által aláírt meghatalmazást legalább teljes bizonyító erejű magánokirati formában, melynek tartalmaznia kell a meghatalmazott aláírását/szignómintáját is. 9. Ajánlatkérő az eljárást Kbt. 40. § (1) bek. alapján elektronikus közbeszerzési rendszerben (EKR) folytatja le. Az ajánlatokat az EKRben kell benyújtani, figyelemmel a Kbt. 40. § (1) bek. második mondatában foglaltakra. Ajánlatkérő az alábbiakban megadja azt a fájlformátumot, melyet használva kell az ajánlatokat benyújtani: olvasható és nem szerkeszthető .pdf formátum, vagy egyén nem szerkeszthető fájlformátum. 10. Az EKR használatához, így az ajánlat elkészítéséhez és benyújtásához az arra jogosult személy részéről történő regisztráció szükséges [424/2017. (XII. 19.) Korm. rendelet 6. § (1) bek]. 11. Ajánlatkérő a szerződés teljesítése érdekében (közös) gazdasági társaság (projekttársaság) alapítását nem követeli meg és nem teszi lehetővé a nyertes (közös) ajánlattevő(k) számára, továbbá Ajánlatkérő nem teszi lehetővé többváltozatú (alternatív) ajánlat benyújtását. 12. Ha bármely, csatolt dokumentum nem magyar nyelven került kiállításra, akkor az ajánlattevő általi magyar nyelvű fordítását is csatolni kell (Kbt. 47. § (2) bekezdés). 13. Ajánlattevőnek ajánlatában EKR űrlap kitöltésével nyilatkozatot kell tennie arról, hogy az ukrajnai helyzetet destabilizáló orosz intézkedések miatt hozott korlátozó intézkedésekről szóló 833/2014/EU tanácsi rendelet 5k. cikk (1) bekezdésében előírt tilalmak vele szemben nem állnak fenn. 14. Ajánlatkérő a Kbt.-ben meghatározott szabályok szerint hirdetmény nélküli tárgyalásos eljárást kíván alkalmazni, ha a Kbt. 98. § (2) bekezdés a) vagy b) pontja szerinti feltételek fennállnak.

Contracting authorities1

UNKNOWN 15735636241

huBudapest, Hungary
[email protected]

Lots1

Documentation0

The source system does not support document syncing.

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.