„Výkonový prístrojový transformátor napätia v ESt Veľké Kapušany“ – realizácia stavby_v2

cn-socialContract notice – light regime00387182-2026SASlovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s.
Estimated value€782,589
DeadlineExpired20 Jul 2026, 08:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
20 Jul 2026, 08:00
CPV codes
31173000 - Instrument transformer45232220 - Substation construction work45232221 - Transformer substation51112100 - Installation services of electricity distribution equipment
Status
Active
Notice type
cn-socialContract notice – light regime
Source
Estimated value
€782,589
Publication date
4 Jun 2026, 22:00

Overview

Predmetom realizácie stavby je dodávka a montáž nového výkonového prístrojového transformátora napätia do zrušeného vývodu V042 v poli č.8 a jeho pripojenie na 400kV napätie prípojnic W1 alebo W2. Sekundárna strana výkonového prístrojového transformátoru napätia bude pomocou nového NN káblového vedenia v existujúcom káblovom kanáli pripojená do existujúceho rozvádzača vlastnej spotreby ANG v budove spoločných prevádzok na nový prívodný výkonový istič. Nový výkonový prístrojový transformátor napätia bude po zrušení napájacích prívodov z elektrárne Vojany tvoriť hlavný zdroj napájania vlastnej spotreby elektrickej stanice. Realizácia stavby pozostáva z nasledovných prevádzkových súborov: PS 07 Rozvodňa 400kV PS 30.1 RIS – Centrálne zariadenia, PS 30.2 RIS – Väzby na technológiu, PS 30.4 Meranie práce a kvality elektrickej energie, PS 50 Vlastná spotreba, PS 61 Väzba na SED, a stavebných objektov: SO 522.1 Rozvodňa vonkajšia 400 kV - základy pod HOK a POK. Bližšie informácie o predmete zákazky sú uvedené v Zmluve o dielo (ďalej len „ZoD“), ktorá je zverejnená na webovej adrese: https://sepsas.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/1117 Prílohy č. 2, 3 a 8 k ZoD budú poskytnuté záujemcom v súlade s bodmi 29.7 a 29.8 súťažných podkladov.

1. V súlade s § 66 ods. 7 písm. b) ZVO obstarávateľ vyhodnotenie ponúk z hľadiska splnenia požiadaviek na predmet zákazky podľa § 53 zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len "ZVO") a vyhodnotenie splnenia podmienok účasti podľa § 40 zákona ZVO sa uskutoční po vyhodnotení ponúk na základe kritéria na vyhodnotenie ponúk, a to v súlade s § 55 ods. 1 ZVO u uchádzača, ktorý sa umiestnil na prvom mieste v poradí. Obstarávateľ obdobne postupuje vo vzťahu k uchádzačom na ďalších miestach v poradí (postupne u ďalšieho uchádzača v poradí), ak bude uchádzač, ktorý sa umiestnil na prvom mieste v poradí vylúčený alebo bude vylúčená jeho ponuka. 2. Súťažné podklady s prílohami, ako aj ZoD s prílohami sú dostupné na webovej adrese: https://sepsas.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/1117 3. Obstarávateľ bude pri komunikácii so záujemcami/uchádzačmi postupovať v zmysle § 20 ZVO prostredníctvom systému eranet, ktorý je dostupný na webovej adrese: https://sepsas.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/1117 Uchádzač je oprávnený podať ponuku až po zaregistrovaní a prihlásení sa do systému eranet. Registrácia je bezplatná. Podmienky používania systému eranet sú uvedené na webovej adrese: https://sepsas.eranet.sk, v časti "Podmienky a manuál". 4. V prípade potreby vysvetlenia podmienok uvedených v oznámení alebo súťažných podkladoch môže ktorýkoľvek zo zaregistrovaných a prihlásených záujemcov v súlade s § 48 ZVO požiadať o ich vysvetlenie písomnou formou prostredníctvom systému eranet v slovenskom jazyku. Vysvetlenie obstarávateľ poskytne v súlade s § 48 ZVO prostredníctvom komunikácie systému eranet na webovej adrese: https://sepsas.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/1117 5. Ponuky - všetky doklady a ostatné dokumenty preukazujúce splnenie podmienok účasti vo verejnom obstarávaní tvoriace ponuku musia byť predložené elektronicky prostredníctvom systému eranet v lehote na predkladanie ponúk a musia byť vyhotovené podľa bodu 13.2 súťažných podkladov, ak nie je v súťažných podkladoch uvedené inak (zábezpeka) a zároveň podľa bodu 14 "Jazyk ponuky" súťažných podkladov. Technické/produktové listy je možné predložiť aj v anglickom jazyku bez potreby úradného prekladu do slovenského jazyka. 6. Prílohou súťažných podkladov je vyplnená Časť I. JED-u, t. j. strana č. 3 Prílohy 2 k Vykonávaciemu nariadeniu Komisie EÚ 2016/7 z 05.01.2016, ktorým sa ustanovuje štandardný formulár pre jednotný európsky dokument pre obstarávanie. Obstarávateľ dáva do pozornosti záujemcom, že vzor formulára JED-u, umožňujúci jeho priame vypĺňanie, je zverejnený na webovom sídle Úradu pre verejné obstarávanie (ďalej len „ÚVO“): https://www.uvo.gov.sk/jednotny-europsky-dokument-pre-verejne-obstaravanie a údaje uvedené v Časti I. JED-u obsahujúce informácie týkajúce sa postupu a identifikácie obstarávateľa, aby si do neho sami preniesli/prepísali. Obstarávateľ umožňuje vyplnenie globálneho údaju Alfa. 7. Predmet zákazky nie je rozdelený na časti. Kritériom na vyhodnotenie ponúk je najnižšia cena v EUR bez DPH za celý predmet zákazky. Bližšie informácie sú uvedené v časti A.3 súťažných podkladov, ktoré sú zverejnené na webovej adrese: https://sepsas.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/1117 8. V súlade s § 56 ods. 5 a nasl. ZVO obstarávateľ stanovuje, že úspešný uchádzač je povinný poskytnúť obstarávateľovi riadnu súčinnosť potrebnú na uzavretie ZoD tak, aby mohla byť uzavretá do 45 pracovných dní odo dňa uplynutia lehoty podľa § 56 ods. 2 až 4 ZVO, ak bol na jej uzavretie písomne vyzvaný. 9. Obstarávateľ bude od úspešného uchádzača pred podpisom ZoD v rámci súčinnosti požadovať doklady uvedené v bode 32.9 časti A.1 súťažných podkladov. 10. Ďalšie informácie a požiadavky obstarávateľa na predmet zákazky sú uvedené v súťažných podkladoch, vrátane ich príloh, ktoré sú zverejnené na webovej adrese: https://sepsas.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/1117 11. Obstarávateľ v bode 29.7 súťažných podkladoch v súlade s § 43 ods. 4 v nadväznosti s § 22 ods. 4 ZVO uvádza, že prílohy č. 2, 3 a 8 k ZoD obsahujú dôverné informácie, preto prílohy č. 2, 3 a 8 k ZoD poskytne obstarávateľ len záujemcovi, ktorý podpíše Dohodu o zachovávaní mlčanlivosti podľa bodov 29.7 a 29.8 súťažných podkladov. Vzor Dohody o zachovávaní mlčanlivosti tvorí prílohu č. 6 súťažných podkladov. 12. Štatistická informácia pre ÚVO - vzhľadom na podmienky plnenia ZoD v predmetnom verejnom obstarávaní sa uplatňujú sociálne aspekty. 13. Podmienky účasti podľa § 32, § 33 a § 34 zákona o verejnom obstarávaní sú uvedené v súťažných podkladoch, ktoré sú zverejnené na webovej adrese: https://sepsas.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/1117

Contracting authorities1

Lots1

Documentation0

The source system does not support document syncing.

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.