„Избор на изпълнител за изпълнение на СМР на обект „Реконструкция и рехабилитация на съществуващи улици и тротоари, и съоръженията и принадлежностите към тях в с. Мъдрец, община Гълъбово”

cn-standardContract or concession notice – standard regime00368848-2026ОГОБЩИНА ГЪЛЪБОВО
Estimated value€931,782
DeadlineExpired9 Aug 2026, 21:00
Competition00 participants
Lots33 lots

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
9 Aug 2026, 21:00
CPV codes
45233120 - Road construction works
Status
Active
Notice type
cn-standardContract or concession notice – standard regime
Source
Estimated value
€931,782
Publication date
28 May 2026, 22:00

Overview

Предметът на обществената поръчка е разделен на три обособени позиции, както следва: Обособена позиция № 1: ПОДОБЕКТ: „Реконструкция на ул. „Петко Матев“ - от о.т. 43 (кръстовище с републикански път II-55) - ос.т. 116 - ос.т. 117 - ос.т. 118 - ос.т. 107 - ос.т. 106 - ос.т. 105 - ос.т. 102.“ Обособена позиция № 2: ПОДОБЕКТ: „Реконструкция на ул. „Ален Мак“ - от ос.т. 187 - ос.т. 186 - ос.т. 158 - ос.т. 156 - ос.т. 149 - ос.т. 147 - ос.т. 145 - ос.т. 18 - ос.т. 14 - ос.т. 12 (кръстовище с републикански път II-55).“ Обособена позиция № 3: ПОДОБЕКТ: „Реконструкция на ул. „Градинска“ - от ос.т. 187 - ос.т. 128 - ос.т. 104 - ос.т. 105.“ Обхватът на поръчката включва изпълнение на строително-монтажни работи съгласно техническата спецификация, количествените сметки, одобрения инвестиционен проект, издаденото разрешение за строеж и проекта на договор. Подробното описание на всички предвидени дейности за всяка обособена позиция се съдържа в приложените към техническата спецификация документи и в количествените сметки. Предвиждат се дейности по реконструкция и рехабилитация на улични платна, тротоари, бордюри, отводняване, хоризонтална маркировка, пътни знаци и всички съпътстващи строително-монтажни работи, необходими за цялостното изпълнение на обектите. За Обособена позиция № 3 в предмета е включен и ремонт на мостово съоръжение над р. „Дерменка“. След приключване на строително-монтажните работи строителната площадка следва да бъде почистена, а прилежащите площи – възстановени в проектния им вид. Обектите следва да се изпълняват при спазване на приложимата нормативна уредба, строителните правила и добрата строителна практика. Строежите, предмет на обществената поръчка, са от втора група, 4-та категория, съгласно чл. 9, ал. 1 във връзка с чл. 8, ал. 1, т. 2 от Наредба № 1/30.07.2003 г. за Номенклатурата за видовете строежи. Подробното описание на конкретните видове и обеми работи, както и изискванията на Възложителя се съдържат в Приложените към поръчката КСС, Техническата спецификация и Указанията към участниците.

Възложителят отстранява от участие участник, за когото са налице основанията по чл.54, ал.1 от ЗОП, условията по чл. 107 от ЗОП, обстоятелствата по чл.3, т.8 от ЗИФОДРЮПДРКЛТДС, освен при изключенията по чл. 4 от същия закон, обстоятелствата по чл. 87 от Закона за противодействие на корупцията(ЗПК), наличие на обстоятелствата по чл. 83а, ал. 5, т. 1 от Закона за административните нарушения и наказания (наложена с влязъл в сила съдебен акт временна забрана за участие в процедури за възлагане на обществени поръчки), както и лице, което е нарушило забрана по чл. 101, ал. 9 или 10 ЗОП. В случай, че за участника не се прилагат Специфични национални основания за изключване, е достатъчно да сепосочи опция „НЕ“ в Част III, раздел Г от ЕЕДОП. Възложителят отстранява от участие в поръчката участник, който не отговаря на поставените критерии за подбор или не изпълни друго условие, посочено в обявлението за обществена поръчка или в документацията или който е представил оферта, която не отговаря на предварително обявените условия за изпълнение на поръчката, или не отговаря на правилата и изискванията свързани с опазване на околната среда, социалното и трудово право, приложими колективни споразумения и/ или разпоредби на международното екологично, социално и трудово право, или не е представил в срок обосновка по чл.72,ал.1 от ЗОП, или чиято оферта не е приета съгласно чл.72, ал. 3-5 от ЗОП, или който е подал оферта, която не отговаря на условията за представяне, включително за форма, начин, срок и валидност, както и участници, които са свързани лица. В хипотеза, че Участник или лице, което го представлява, респективно член на управителните и/или надзорните му органи, а в случай, че членовете са юридически лица – физическите лица, които го представляват съгласно регистъра, в който е вписано юридическото лице, ако има такъв, или документите, удостоверяващи правосубектността му, декларира неверни данни и обстоятелства и това бъде установено от Комисията за разглеждане, оценка и класиране на офертите в хода на провеждане на процедурата също ще бъде отстранен; Възложителят ще отстрани и Участник, който след покана от Възложителя и в определения в нея срок не е удължил срока на валидност на офертата си или откаже да я потвърди, както и Участник, който направи предложение в противоречие с императивна норма на действащото законодателство, условията на проекта на договор или Документацията за обществената поръчка, или не е поел с Техническо си предложение изискан от Възложителя ангажимент.

Contracting authorities1

ОГ

UNKNOWN 000817696

bgгр.Гълъбово, Bulgaria
[email protected]

Lots3

Documentation0

The source system does not support document syncing.

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.