Servicii de Supervizare "DRUM EXPRES BACAU-PIATRA NEAMT"
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
Obiectul contractului îl reprezintă asigurarea Serviciilor de Supervizare pentru „DRUM EXPRES BACĂU – PIATRA NEAMȚ” Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor este 18 zile. Autoritatea contractanta va raspunde la clarificari in a 11 a zi inaintea termenului limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractantă va răspunde DOAR la solicitările de clarificări adresate de catre operatorii economici până la termenul limită stabilit.
1. Prezenta procedura de achiziție publică este inițiată sub incidența următoarelor clauze suspensive: 1.1. ” Încheierea contractului de achiziție publică este condiționată de obținerea/aprobarea finanțării lucrărilor din fonduri europene nerambursabile și/sau fonduri de la bugetul de stat, semnarea contractului fiind posibilă doar în situația în care se respectă dispozițiile referitoare la angajarea cheltuielilor din bugetele care intră sub incidența legislației privind finanțele publice. În cazul în care obținerea/aprobarea finanțării lucrărilor din fonduri europene nerambursabile și/sau fonduri de la bugetul de stat nu se realizează, Autoritatea Contractantă va aplica prevederile art. 212 alin. (1), lit. c) teza a II-a din Legea 98/2016, fiind imposibilă încheierea contractului de achiziţie publică. In drept, prevederile art. 1399 și următoarele din Codul Civil, astfel: 1. Obligația condițională ”Art. 1.399. Este afectată de condiție obligația a cărei eficacitate sau desființare depinde de un eveniment viitor și nesigur.” 2. Condiția suspensivă ”Art. 1.400. Condiția este suspensivă atunci când de îndeplinirea sa depinde eficacitatea obligației.” 1.2. “Procedura de atribuire a contractului de achiziție publică este inițiată sub incidența prezentei „Clauze suspensive”, în sensul în care încheierea Contractului de Servicii de Supervizare "DRUM EXPRES BACĂU – PIATRA NEAMȚ”, –reprezintă o condiție „sine qua non” raportată la încheierea Contractului de „Proiectare și Execuție DRUM EXPRES BACĂU – PIATRA NEAMȚ” Anunț de Participare SEAP nr. CN1076637/23.12.2024, absolut obligatorie în temeiul legislației incidente, aceste două contracte fiind interdependente, cel dintâi reprezentând obiectul prestării de servicii specializate (supervizare), iar cel de-al doilea reprezentând proiectare și execuție lucrări privind același obiectiv de investiții. Autoritatea Contractantă precizează faptul că, va încheia Contractul de Servicii de Supervizare "DRUM EXPRES BACĂU - PIATRA NEAMȚ” cu Ofertantul declarat câștigător numai în măsura în care, la nivelul C.N.I.R. S.A., va fi încheiat Contractul de „Proiectare si Execuție DRUM EXPRES BACĂU – PIATRA NEAMȚ”. În caz contrar, Autoritatea Contractantă va aplica prevederile art. 212 alin. (1) lit. c) teza a II-a din Legea nr. 98/2016, fiind imposibilă încheierea contractului de achiziție publică.” Termenul de valabilitate în cazul celor 2 (două) clauze suspensive, învederate anterior, nu poate depăși un interval de maximum 12 luni de la data expirării termenului legal de contestare al rezultatului procedurii de atribuire a contractului de servicii de supervizare – în cazul în care nu s-au înregistrat contestații, sau, în cazul în care s-au înregistrat contestații - de la data comunicării deciziei Consiliului Național de Soluționare a Contestațiilor (C.N.S.C.) – pentru contestațiile formulate pe cale administrativ-jurisdicțională sau de la data comunicării rămânerii definitive a hotărârii instanței de judecată (Tribunal – ca instanță de fond / Curtea de Apel – ca instanță de recurs) - pentru contestațiile formulate pe cale judiciară. Ofertanții înțeleg că Autoritatea Contractantă nu poate fi răspunzătoare pentru vreun prejudiciu în cazul anulării procedurii de atribuire, indiferent de natura acestuia și, totodată, indiferent dacă Autoritatea Contractantă a fost notificată asupra existenței unui asemenea prejudiciu. Ofertanții acceptă utilizarea celor 2(două) clauze suspensive, asumându-și întreaga răspundere în raport cu eventualele prejudicii pe care le-ar putea suferi în situația invocată. Includerea acestor condiții/clauze în cuprinsul Documentației de Atribuire nu exonerează Autoritatea Contractantă de obligația de a face toate diligențele necesare pentru rezolvarea, în timp util, a problemelor amintite în cadrul condiționărilor menționate mai sus, astfel încât derularea procesului de atribuire a contractului să nu fie afectat și nici de obligația aceleiași Autorități Contractante de a respecta atât prevederile art. 143 din H.G. nr. 395/2016, cât și prevederile art. 145 din același act normativ, respectiv H.G. nr. 395/2016. 2. Termenele specificate in Contract cu privire la plati sunt justificate de complexitatea proiectului de infrastructura rutiera, precum si de circuitul financiar al fondurilor care implica mai multe instituții ale statului. 3. Durata contractului este de 112 luni și este compusă din: 12 luni perioada de proiectare, 36 de luni perioada de executie a lucrarilor si 60 de luni durata aferenta perioadei de garanție și 4 luni perioada de închidere/recepție finală. 4. In vederea completarii DUAE, ofertantii vor utiliza formularul electronic disponibil in SEAP, in conformitate cu Notificarile ANAP din 08.04.2019 si 02.07.2019 publicate. 5. Documentatia de atribuire este atasata in integralitate in SEAP. Documentele sunt semnate electronic in conformitate cu prevederile art. 22, alin. (2) din H.G. nr. 395/2016. Documentatia de atribuire poate fi descarcata si de pe site-ul Autoritatii Contractante: www.cnir.ro. 6. Cerintele tehnice definite la nivelul anuntului de participare, caietului de sarcini sau altor documente complementare, prin trimiterea standardelor, la un anumit producator, la marci, brevete, tipuri, la o origine sau la o productie/metoda specifica de fabricatie/prestare/executie, vor fi intelese ca fiind insotite de mentiunea ”sau echivalent”. 7. Exceptând cazurile în care disputele se soluționează pe cale amiabilă, potrivit subclauzei 70.2 [Soluționare amiabilă] din Anexa nr. 2 la H.G. nr. 1/2018, în aplicarea prevederilor art. 53 alin. (1^1) din Legea nr. 101/2016 privind remediile și căile de atac în materie de atribuire a contractelor de achiziție publică, a contractelor sectoriale și a contractelor de concesiune de lucrări și concesiune de servicii, precum și pentru organizarea și funcționarea Consiliului Național de Soluționare a Contestațiilor, cu modificările și completările ulterioare, procesele și cererile care decurg din executarea prezentului contract administrativ, precum și cele care decurg din rezilierea, rezoluțiunea, denunțarea unilaterală sau încetarea anticipată a prezentului contract de achiziție publică se soluționează în primă instanță, de urgență și cu precădere, de către secția contencios administrativ a tribunalului în circumscripția căruia se află sediul autorității contractante. 8. Pentru urmărirea status-ului procedurii (în desfășurare / suspendată), operatorii economici interesați de participarea la prezenta procedură trebuie să verifice platforma electronică SEAP, întrucât această secțiune a Anunțului de participare (status procedură) nu este preluată în Jurnalul Oficial al Uniunii Europene (JOUE). Autoritatea Contractantă atrage atenția asupra faptului că, și în condițiile în care termenul de depunere a ofertelor, existent la un moment dat în JOUE, poate apărea ca fiind depășit, pentru a exclude situația în care procedura de achiziție publică este suspendată urmând ca noul termen să fie vizibil atât in SEAP, cât și în JOUE abia ulterior publicării unei erate de prelungire, operatorii economici interesați de participarea la prezenta procedura trebuie întotdeauna să verifice status-ul procedurii și termenele de depunere în platforma electronică națională dedicată achizițiilor publice - SEAP. Recomandăm operatorilor economici interesați de participarea la prezenta procedură să efectueze înregistrarea în cadrul acesteia până la momentul efectiv de depunere a ofertelor pentru a primi notificările automate generate de platforma electronică cu privire la orice acțiune a Autorității Contractante în cadrul prezentei proceduri de achiziție publică. 9. De asemenea, în ceea ce privește anumite valori prezentate în Anexa nr. 1 la Formularul nr. 7 [BUGETUL CONTRACTULUI], la punctele C și D, acestea trebuie introduse în Propunerea Financiară astfel: - la punctul C – ALT PERSONAL SUPERVIZARE ȘI ALTE CHELTUIELI (SUME PROVIZIONATE) - Suma totală de 234.401,09 lei (fără TVA) - sumă ce se va deconta în urma prezentării de facturi, chitanțe, orice alte documente care să ateste cheltuiala respectivă; - la punctul D – REZERVE DE IMPLEMENTARE CONFORM O.U.G. NR. 101/2020 (TOTAL CATEGORIILE 1 - 4) - Suma totală de 6.733.384,94 lei (fără TVA) – sumă ce va fi introdusă în Propunerea Financiară și se va deconta, dacă va fi cazul, în conformitate cu prevederile Art. 45 din Model de Contract.