„Доставка, инсталация и софтуерна поддръжка на специализиран софтуерeн продукт по проект КП-06-ПН95/34 на поделение НПД при ПУ „ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ“

cn-standardContract or concession notice – standard regime00360038-2026ПХПЛОВДИВСКИ УНИВЕРСИТЕТ "ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ"
Estimated value€24,900
DeadlineExpired26 Jun 2026, 20:59
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
26 Jun 2026, 20:59
CPV codes
48461000 - Analytical or scientific software package
Status
Active
Notice type
cn-standardContract or concession notice – standard regime
Source
Estimated value
€24,900
Publication date
26 May 2026, 22:00

Overview

Предмет на настоящата обществена поръчка е „Доставка, инсталация и софтуерна поддръжка на специализиран софтуерeн продукт по проект КП-06-ПН95/34 на поделение НПД при ПУ „ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ“. Изпълнението на предмета на поръчката включва следните дейности: - доставка, инсталиране и/или настройка на съответния вид специализиран софтуерен продукт и лиценз към него; - поддръжка и актуализации; - обучение на служители на Възложителя. Подробни изисквания към изпълнението и параметрите на поръчката са посочени в Техническата спецификация, представляваща неразделна част от документацията за участие.

1.Настоящата обществена поръчка се финансира със средства по проект КП-06-ПН95/34 на НПД при ПУ „ Паисий Хилендарски”. 2.Изпълнението на предмета на настоящата поръчка включва следните дейности: -Доставка на съответния вид специализиран софтуерен продукт и лиценз към него Ако в техническата спецификация не е посочен друг срок за доставка, то срокът за доставка е до 30 (тридесет) календарни дни от получаване на възлагателно писмо от Заявителя. В посочения срок за доставка се включва и времето за инсталиране и/или настройка на продукта; -Поддръжка и актуализации – изискванията към поддръжката на специализирания софтуерен продукт са описани подробно в Техническата спецификация (Приложение № 1); -Обучение на служители на Възложителя Минималната продължителност на обучението на служителите на Възложителя, както и минималният брой служители, които следва да бъдат обучени, са определени в Техническата спецификация. 3.Възложителят прилага задължителните основания за отстраняване, предвидени в ЗОП. До участие се допускат всички участници, за които не са налице обстоятелствата по чл. 54, ал.1, чл. 55, ал. 1, т. 1, т. 3, т.4 и т.5 от ЗОП и обстоятелствата по чл. 107 от ЗОП, както и за които не са налице: - забраните за участие в процедури за обществени поръчки по чл. 3, т. 8, включително във връзка с чл. 4 от Закона за икономическите и финансовите отношения с дружествата, регистрирани в юрисдикции с преференциален данъчен режим, контролираните от тях лица и техните действителни собственици. - забраните за участие в процедури за обществени поръчки по чл.113 от Закона за сметната палата – забраните за участие в процедури за обществени поръчки по чл.83а, ал.5, т.1 от ЗАНН. В тази връзка при подаване на офертата участниците декларират в ЕЕДОП, че за тях не са налице обстоятелствата по чл. 54, ал.1, чл. 55, ал. 1, т. 1, т. 3, т.4 и т.5 от ЗОП, както и че за тях не са налице цитираните забрани по ЗИФОДРЮПДРКЛТДС и по ЗСП, както и по ЗАНН за участие в процедура по обществени поръчки по ЗОП и нормативните актове по прилагането му. Липсата на горепосочените обстоятелства по ЗИФОДРЮПДРКЛТДС и по ЗСП, както и по ЗАНН, които са свързани с националните основания за отстраняване, се декларира в ЕЕДОП в полето „Прилагат ли се специфичните национални основания за изключване“. Отговор „не“ се отнася за всички обстоятелства. При отговор „да“ лицето трябва да посочи конкретното обстоятелство. Преди подписване на договора участниците представят предвидените в ЗОП и ППЗОП документи за удостоверяване липсата на упоменатите обстоятелства. 4.Гаранцията за изпълнение на договора е в размер на 2 % (два процента) от стойността на договора. Гаранцията за изпълнение на договора може да се представи под формата на: 1. Банкова гаранция – (изготвя се по образец на банката, която я издава, при условие че в гаранцията са вписани условията на Възложителя); 2. Парична сума, преведена по сметка на ПУ; 3. Застраховка, която безусловно и неотменимо обезпечава изпълнението чрез покритие на отговорността на Изпълнителя. Участникът сам избира формата на гаранцията за изпълнение на договора. Условията и сроковете за задържане и освобождаване на гаранцията, съответно условията за усвояване на застраховката, се уреждат в договора за възлагане на обществена поръчка.

Contracting authorities1

Lots1

Documentation0

The source system does not support document syncing.

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.