„Доставка на водомери и компоненти за система за дистанционно отчитане на водомери по обособени позиции”

Estimated value€2,425,000
DeadlineExpired22 Jun 2026, 20:59
Competition00 participants
Lots55 lots

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
22 Jun 2026, 20:59
CPV codes
38421100 - Water meters
Status
Active
Notice type
cn-socialContract notice – light regime
Source
Estimated value
€2,425,000
Publication date
20 May 2026, 22:00

Overview

Предмет на настоящата обществена поръчка e периодични доставка по заявка на нови, водомери и компоненти за система за дистанционно отчитане на водомери по обособени позиции за нуждите на „Водоснабдяване и канализация“ ЕООД гр. Хасково. ​​​​​​​

Възложителят отстранява от участие: 1) участник, който не отговаря на поставените критерии за подбор или не изпълни друго условие, посочено в обявлението за обществената поръчка, или в документацията; 2) участник, който е представил оферта, която не отговаря на: а) предварително обявените условия за изпълнение на поръчката; б) правила и изисквания, свързани с опазване на околната среда, социалното и трудовото право, приложими колективни споразумения и/или разпоредби на международното екологично, социално и трудово право, които са изброени в приложение № 10 от ЗОП; 3) участник, който не е представил в срок обосновката по чл. 72, ал. 1 от ЗОП или чиято оферта не е приета съгласно чл. 72, ал. 3 – 5 от ЗОП; 4) участници, които са свързани лица; 5) участник, подал заявление за участие или оферта, които не отговарят на условията за представяне, включително за форма, начин, срок и валидност; 6) лице, което е нарушило забрана по чл. 101, ал. 9 или 10 от ЗОП. 7) участник, за когото са налице обстоятелствата по чл. 5к, пар. 1 от Регламент (ЕС) № 833/ 2014 г. относно ограничителни мерки с оглед на действията на Русия, дестабилизиращи положението в Украйна, изменен с Регламент (ЕС) №2022/576 на Съвета от 8 април 2022 г. 8) участник, който не е представил декларация за обстоятелствата по чл. 5к, пар. 1 от Регламент (ЕС) № 833/ 2014 г. относно ограничителни мерки с оглед на действията на Русия, дестабилизиращи положението в Украйна, изменен с Регламент (ЕС) №2022/576 на Съвета от 8 април 2022 г. Възложителят отстранява от участие: 1) участник, който не отговаря на поставените критерии за подбор или не изпълни друго условие, посочено в обявлението за обществената поръчка, или в документацията; 2) участник, който е представил оферта, която не отговаря на: а) предварително обявените условия за изпълнение на поръчката; б) правила и изисквания, свързани с опазване на околната среда, социалното и трудовото право, приложими колективни споразумения и/или разпоредби на международното екологично, социално и трудово право, които са изброени в приложение № 10 от ЗОП; 3) участник, който не е представил в срок обосновката по чл. 72, ал. 1 от ЗОП или чиято оферта не е приета съгласно чл. 72, ал. 3 – 5 от ЗОП; 4) участници, които са свързани лица; 5) участник, подал заявление за участие или оферта, които не отговарят на условията за представяне, включително за форма, начин, срок и валидност; 6) лице, което е нарушило забрана по чл. 101, ал. 9 или 10 от ЗОП. Възложителят отстранява от участие, участник, когато е - Участник, който не е представил в срок, поискани му от Възложителя, разяснения и/или допълнителни доказателства за данни, посочени в офертата му. - Участник, който след покана от възложителя и в определения в нея срок не потвърди или не е удължил срока на валидност на офертата си (съгласно чл.35а, ал.3 от ППЗОП). - Участник, който и по какъвто и да е начин е включил някъде в офертата си извън “Ценовото предложение“ елементи, свързани с предлаганата цена (или части от нея), ще бъде отстранен от участие в процедурата. - Съгласно чл. 9л, ал.5 от ППЗОП, участник, който не е декриптирал офертата си в определения за това срок се отстранява от участие на основание чл. 107, т. 5 от ЗОП. Деклариране на лично състояние и удостоверяване на съответствието с критериите за подбор при подаване на офертите.

Contracting authorities1

Lots5

Documentation0

The source system does not support document syncing.

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.