MENTENANTA ASCENSOARE MNAR + MCA

Estimated valueRON 29,600
DeadlineExpired29 Apr 2026, 08:00
Competition00 participants
Lots00 lots

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
29 Apr 2026, 08:00
CPV codes
50750000 - Lift-maintenance services
Status
Published
Notice type
ADVAdvertorial
Estimated value
RON 29,600
Publication date
27 Apr 2026, 13:31

Overview

MENTENANTA ASCENSOARE MUZEUL NATIONAL DE ARTA AL ROMANIEI SI MUZEUL COLECTIILOR DE ARTA + PLATFORMA PERSOANE CU DIZABILITATI - CONFORM CAIETELOR DE SARCINI ATASATE

Pretul ofertei va fi exprimat in lei. In ofertatehnico- financiara se va mentiona valoarea in lei cu si fara tva. Pretul este ferm si nu se accepta actulizarea lui. Plata va fi efectuata in termen de max. 30 de zile de la prestarea serviciilor si emiterea facturii fiscale . Plata se va face cu op in cont de trezorerie. Operatorul economic va efectua orice defectiune constatata pe perioada contractuala, pe baza de deviz acceptat si avizat de parti, pisele de schimb, in functie de constatarea facuta si aprobata fiind achizitionate separat de catre MNAR.

OPERATORII ECONNOMICI VOR PREZENTA CERTIFICAT CONSTATATOR SI ATESTATELE NECESARE CONFORM LEGISLATIEI IN VIGOARE, PRIVIND DREPTUL DE A EFECTUA SERVICIILE SPECIFICE OBIECTULUI CONTRACTULUI CE URMEAZA A FI ATRIBUIT. OPERATORTUL ECONOMIC VA FI INSCRIS IN SEAP PENTRU EFECTUAREA ACHIZITIEI

Ofertantul va trimite oferta detaliata, la adresa de e-mail: [email protected] pana la termenul limita de primire a ofertelor, respectiv 29,04,2026, ora 11:00. Informatii suplimentare se pot obtine la Compartiment Achizitii –Vilica Ionica -0213133030 , [email protected] Lista versiuni anunt publicitar

Contracting authorities1

Lots0

No lots recorded for this notice.

Documentation0

Documents have not been synced yet. Last checked 4 Sept 2026, 01:39.

Award criteria1

Criterion information

Name
Evaluarea ofertelor se va face pe baza criteriului de atribuire ''pretul cel mai scazut'', din ofertele considerate admisibile in urma evaluarii. Operatorii economici participanti vor prezenta in oferta depusa catre autoritatea contractanta pretul total ofertat pentru serviciile solicitate. Achizitorul are deplina decizie in selectarea ofertantului câstigator fara a fi obligat sa prezinte justificari celorlalti participanti/ofertanti la actiunea de achizitie a serviciilor de mai sus.Autoritatea contractanta nu are obligatia de a face comunicari scrise.
Weight
100% (100 of 100)
Order number
#0
Price criterion
No
Directly proportional
No

Participants0

No participants recorded for this notice.