„Доставка на лекарствени продукти за нуждите на „СБАЛОЗ д-р Марко А. Марков – Варна“ ЕООД, по Рамково споразумение № РД-11-393/12.09.2025 г.“
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
„Специализирана болница за активно лечение на онкологични заболявания д-р Марко Антонов Марков – Варна“ ЕООД, на основание чл. 82, ал.4 от ЗОП и във връзка със сключено Рамково споразумение № РД-11-393/12.09.2025 г. между - „Алта Фармасютикълс“ ЕООД, „Екофарм“ ЕООД, „Магнафарм България“ ЕАД, „Маримпекс -7“ ЕООД. „Медекс“ ООД, „Про Фармация“ ЕООД, „Рош България“ ЕООД, „Соломед“ ЕООД, „Софарма Трейдинг“ АД, „Топ Хоспитал Сървис“ АД, „Фармиимпорт“ АД, „Фьоникс Фарма“ ЕООД, „Дансон Трейдинг“ ООД, „Алумед“ ООД, „Новамед Трейдинг“ ООД и „Фармнет“ ЕАД и министъра на здравеопазването в качеството му на Централен орган за покупки в сектор "Здравеопазване", проведе процедура по вътрешен конкурентен избор с Покана с изх. № ОП - 707/06.11.2025 г., за възлагане на обществена поръчка с определеният изпълнител, след проведен електронен търг в Електронната система на МЗ – ЦОПСЗ за доставка на лекарствени продукти за нуждите на СБАЛОЗ.
Обявлението е за номенклатурни единици от обособена позиция 1 и обособена позиция 5 1 L01AA06 Ifosfamide парентерална - 800 000 мг. 5 V03AF01 Mesna парентерална - 540 000 мг.