Mănuși protecție chimică

1 day left
Estimated valueRON 26,266
Deadline1 day left3 Sept 2026, 12:00
Competition00 participants
Lots00 lots

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
3 Sept 2026, 12:00
CPV codes
18141000 - Work gloves
Status
Published
Notice type
ADVAdvertorial
Estimated value
RON 26,266
Publication date
28 Aug 2026, 07:59

Overview

Mănuși pentru protecție chimică , conform documentatiei atasate. Mărimea S - 50 perechi Mărimea M - 120 perechi Mărimea L - 250 perechi Mărimea XL - 200 perechi Mărimea XXL - 100 perechi

Achiziția se va efectua pe baza unei singure comenzi. Livrarea se va efectua în termen de maxim 7 zile calendaristice de la data transmiterii comenzii ferme. Interval orar de livrare: 08.00 -15.00. Locul de livrare al produselor: Str. Energiei, Nr. 21, Hotel nr. 2, Corp B, Etaj 1, Cernavodă, jud. Constanța

Ofertantul va prezenta următoarele documente: • Formularul nr. 1 - Formular de ofertă; • Formularul nr. 2 - Propunerea tehnică. În lipsa depunerii Formularului 2, se acceptă Declarația pe propria răspundere a ofertantului prin care își asumă că produsul/produsele îndeplinește/îndeplinesc cerințele tehnice solicitate de autoritatea contractantă conform Formularului 2. De asemenea, Autoritatea contractantă acceptă Oferta comercială a ofertantului care îndeplinește în integralitate specificațiile tehnice solicitate în Formularul 2. • Formularul nr. 3 – Declaratie privind neîncadrarea în situaţiile prevăzute la art. 59 - 60 din Legea nr. 98/2016; • Formularul nr. 4 – Declaratie pe propria răspundere privind neîncadrarea în prevederile art. 164, 165 și 167 din Legea nr. 98/2016.

Ofertele se transmit la adresa de e-mail: [email protected], până la data și ora limită precizate în anunțul de publicitate. Ofertele depuse după data și ora comunicată prin anunțul publicitar nu vor fi luate în considerare. Ofertele depuse pe altă adresă de e-mail decât comunicată prin anunțul publicitar nu vor fi luate în considerare. În cazul în care două sau mai multe oferte vor avea prețuri egale, Autoritatea contractantă va solicita retransmiterea ofertei financiare. Oferta declarată câștigătoare va fi postată în SEAP, la secțiunea Catalog electronic, precizând nr. anunțului de publicitate. Oferta și documentele însoțitoare vor fi transmise ștampilate cu ștampila firmei sau semnate cu semnătură electronică extinsă, bazată pe un certificat calificat, eliberat de un furnizor de servicii de certificare acreditat. Ofertele care nu vor respecta cerințele privind transmiterea nu vor fi luate în considerare. Ofertele vor fi prezentate în limba română. Nu se acceptă oferte parțiale sau alternative. Notă: Termene pentru depunerea/răspunsul la solicitările de clarificări/informații suplimentare: A. Termenul limită până la care orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificări sau informații suplimentare în legatură cu documentația de inițiere a achiziției este: 28.08.2026, ora 15:00. B. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarficare/informațiilor suplimentare până în data de 01.09.2026, ora 15:00. Răspunsul consolidat va fi transmis pe e-mail operatorilor economici și va fi și postat pe site-ul https://nuclearelectricaserv.ro/achizitii-directe-si-proceduri-exceptate/. Termenul de depunere oferte a fost decalat intrucat s-au primit solicitari de clarificari, iar raspunsul consolidat va fi in data de 01.09.2026, ora 15.00. PRODUSELE VOR FI FURNIZATE OBLIGATORIU NUMAI DUPĂ TRANSMITEREA UNEI COMENZI FERME DIN PARTEA NUCLEARELECTRICA SERV S.R.L.

Contracting authorities1

SS

Lots0

No lots recorded for this notice.

Documentation1

1 document
  • Anunt publicitar - Manusi protectie chimica SEAP.docx

    Word document

    127.8 KB

Award criteria1

Criterion information

Name
Prețul cel mai scăzut. Aplicarea criteriului de atribuire se face asupra ofertelor declarate „ADMISIBILE”.
Weight
100% (100 of 100)
Order number
#0
Price criterion
No
Directly proportional
No

Participants0

No participants recorded for this notice.