Managed SIEM / SOC
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
Leveren van SIEM/SOC diensten; zie beschrijvend document. Overeenkomst voor meerdere jaren sluiten met een partij die ‘managed SIEM / SOC’ kan leveren en ondersteunen.
Zie Beschrijvend Document bij deze publicatie.
Lots1
Documentation16
- 141.5 KB
TN539611 - EF29 Aankondiging gegunde opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260202160532.pdf
PDF document
- 47.4 KB
Nota van inlichtingen 2025-10-08-1.pdf
PDF document
- 2.0 KB
Nota van inlichtingen 2025-10-14-1.pdf
PDF document
- 3.7 KB
Nota van inlichtingen 2025-09-04-2.pdf
PDF document
- 652.2 KB
Bijlage 3 Inkoopvoorwaarden GIBIT-2023.pdf
PDF document
- 96.7 KB
Nota van inlichtingen 2025-09-04-1.pdf
PDF document
- 7.7 KB
TN539611 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20250821163429.pdf
PDF document
- 495.6 KB
Bijlage 2B CONCEPT Verwerkersovereenkomst-v2.52 SIEM_SOC_Veiligheidsregio Twente.pdf
PDF document
- 117.1 KB
Bewerkbare Bijlagen 4_6_8_X_Y_bij BD EU Managed SIEM_SOC 2025 VRTwente.docx
Word document
- 324.4 KB
Bijlage 2A CONCEPT Overeenkomst Managed Siem_SOC GIBIT_1753790427.pdf
PDF document
- 1.0 MB
Beschrijvend Document Publicatie EU Managed SIEM_SOC 2025 VRTwente.pdf
PDF document
- 404.2 KB
Bijlage 12 Informatiebeveiligingsbeleid VRT 2025.pdf
PDF document
- 495.3 KB
Bijlage 11 Stappenplan digitaal inschrijven op overheidsopdrachten via TenderNed.pdf
PDF document
- 21.9 KB
Bijlage 10 Prijzenblad SIEM_SOC.xlsx
Excel spreadsheet
- 42.0 KB
Bijlage 9 Procedure klachtenafhandeling EU Aanbestedingen VRT.pdf
PDF document
- 363.5 KB
Bijlage 5 Uniform Europees aanbestedingsdocument (EUA).pdf
PDF document