LUCRARI DECOR PREMIERA CENERENTOLA, REFERAT 3267 / 23.06.2026
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
Contract executie decor Premiera CENERENTOLA, conform caiet de sarcini și schițe atașate.
Autoritatea contractanta se obliga sa plateasca pretul lucrarilor catre prestator in conformitate cu prevederile Legii 72/2013 , in termen de max. 30 de zile de la data primirii facturii si a receptiei lucrarilor de catre ONRI..
Oferta financiara se va transmite in format electronic la adresa de email [email protected]. Propunerea financiară nu trebuie sa depaseasca valoarea estimata de AC in suma de 172.800 lei fara TVA. Oferta declarata castigatoare de catre autoritatea contractanta se va posta pe S.E.A.P. in CATALOGUL ELECTRONIC, pentru a se tranzactiona si online. Termen de executie 15 August 2026. Prestatorul trebuie sa aiba experienta de minim 12 luni privind executia decorurilor de opera si opereta.
Finalizarea achiziției: Oferta se va transmite pana la data si ora din prezentul anunt publicitar la adresa de email: [email protected]. Plata se va face dupa incarcarea facturii fiscale în programul e-facturare si receptionarea lucarrilor, in contul presattorului deschis la Trezoreria Statului. Autoritatea contractanta se obliga sa plateasca pretul lucrarilor catre operatorul economic în conformitate cu prevederile Legii 72/2013, în termen de max. 30 de zile de la data primirii facturii si a receptiei calitative și calitative a lucarrilor de catre ONRI. Informatii suplimentare Productie - 0743 / 394.049
Lots0
Documentation1
- 5.5 MB
SCAN0206.PDF
File