Lucrări de execuție în cadrul proiectului ”IMPLEMENTARE SISTEME INTELIGENTE DE MONITORIZARE ȘI DOTAREA CU MOBILIER INTELIGENT A SPAȚIULUI PUBLIC DIN COMUNA CHICHIȘ, JUD. COVASNA”

SCNSimplified contract noticescn1159093CCCOMUNA CHICHIS
Estimated valueRON 1,805,485
DeadlineExpired17 Mar 2025, 13:00
Competition33 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
scn1159093
Contract type
Deadline
17 Mar 2025, 13:00
CPV codes
45213311 - Bus station construction work34928400 - Urban furniture43325000 - Park and playground equipment45112723 - Landscaping work for playgrounds
Status
Evaluating offers
Notice type
SCNSimplified contract notice
Source
SEAP/SICAP
Estimated value
RON 1,805,485
Publication date
20 Feb 2025, 07:45

Overview

Caracteristicile principale ale proiectului - Amenajare parc, amplasament 1 Chichiș - Amenajare parc, amplasament 1/2 Chichiș - Reamenajare parc, amplasament 2 Chichiș - Amenajare teren de joacă, amplasament 3 Chichiș - Înființare stației de autobuz, amplasament 4 Chichiș - Înființare stației de autobuz, amplasament 5 Chichiș - Înființare stației de autobuz, amplasament 6 Chichiș - Înființare stației de autobuz, amplasament 1 Bacel - Înființare stației de autobuz, amplasament 2 Bacel - Înființare stației de autobuz, amplasament 3 Bacel - Bănci inteligente și platforma, amplasament 4 Bacel – 4 buc - Bănci inteligente și platforma, amplasamente diferite în Chichiș – 11 buc - Stații de încărcare auto, 2 buc - Mobilier urban aferente obiectivelor Racorduri electrice NU fac obiectul prezentului achiziție. Cantitățile sunt detaliate in PTh și Caietul de sarcini, anexat documentației. Atenție! Se va oferta în mod obligatoriu inclusiv următoarele: - Organizare de șantier (5.1.1) - Probe tehnologice și teste (6.2) - Coordonator SSM, faza execuție conform HG 300/2006 (de inclus în cheltuieli indirecte, la recapitulații)

Contracting authorities1

CC

CUI 4201899

roChichis, Romania
[email protected]

Lots1

Documentation0

Documents have not been synced yet. Last checked 31 Aug 2026, 00:04.

Award criteria1

Criterion information

Name
Pretul cel mai scazut
Weight
100% (100 of 100)
Order number
#1
Price criterion
Yes
Directly proportional
No

Participants3