Leermiddelen VMBO
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
De opdracht betreft het adviseren over leermiddelen voor het VO, het leveren van de betreffende leermiddelen en het uitvoeren van diensten omtrent het gefaciliteerd leermiddelenfonds voor de twee VMBO locaties van De Rooi Pannen in Tilburg en Eindhoven. Het betreft hier leermiddelen met uitzondering van eigen methodes, VO-content, gratis content, niet door inschrijver te leveren leermiddelen en pilots. Onderdeel van de opdracht is ook het ondersteunen bij het realiseren van een leermiddelenbeleid voor De Rooi Pannen. Zie leidraad
Lots1
Documentation9
- 196.5 KB
TN595964 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260616120137.pdf
PDF document
- 55.9 KB
Bijlage 5 Format Referentieformat DRP - Leermiddelen 2026-06-16.docx
Word document
- 18.2 KB
Bijlage 4 Prijzenblad 2026-06-16.xlsx
Excel spreadsheet
- 166.2 KB
Bijlage 3 Algemene Inkoopvoorwaarden.pdf
PDF document
- 113.7 KB
Bijlage 2b Verwerkersovereenkomst DRP - Leermiddelen 2026-06-16.docx
Word document
- 119.0 KB
Bijlage 2a OVK DRP - Leermiddelen 2026-06-16.pdf
PDF document
- 504.4 KB
uea_595964_20260615104757.pdf
PDF document
- 189.5 KB
Bijlage 1 PvE DRP - Leermiddelen 2026-06-16.pdf
PDF document
- 290.6 KB
Aanbestedingsleidraad DRP - Leermiddelen 2026-06-16.pdf
PDF document