Invullen rollen t.b.v. Interreg RENEW project

EF16Contract notice – general directive, standard regime4f461fd0-8dc0-4897-acb1-67fd32ce46dcSMStichting World Class Maintenance
27 days left
Estimated value€265,000
Deadline27 days left28 Sept 2026, 10:00
Competition00 participants
Lots22 lots

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
28 Sept 2026, 10:00
CPV codes
79620000 - Supply services of personnel including temporary staff
Status
Active
Notice type
EF16Contract notice – general directive, standard regime
Source
Estimated value
€265,000
Publication date
28 Aug 2026, 10:10

Overview

De Maintenance, Repair and Overhaul sector in Nederland is een belangrijke sector voor de Nederlandse economische groei en deze sector heeft behoefte aan verdere professionalisering en verbetering. Stichting World Class Maintenance streeft er naar de belangrijkste verbindende en stimulerende partij te zijn voor innovatie in onderhoud en asset management. In dat kader ontwikkelt en begeleidt WCM Open Innovatie projecten voor haar leden, met als doel onderhoud en assets van wereld klasse te realiseren waarmee een bijdrage kan worden geleverd aan maatschappelijke ontwikkelingen zoals de energietransitie. WCM’s projecten kenmerken zich door technische innovatie en/of sociale innovatie en/of aandacht voor de ontwikkeling van human capital. Het merendeel van de WCM projecten is in de vorm van zogenaamde ‘fieldlab projecten’; praktijkgerichte projecten waarbij in een open innovatie setting van elkaar wordt geleerd. Dit vaak met deelnemers vanuit bedrijfsleven, scholen en kennisinstellingen. De inzet van de Werkpakketleider WP5 is gemiddeld 9 uur per week. Over de gehele looptijd is dat +/- 1.300 uur tot een maximumbedrag van €162.500,- . Voor de Projectontwikkelaar Pilots is de gemiddelde inzet 4 uur per week. Over de gehele looptijd is dat +/- 560 uur tot een maximumbedrag van €70.000,-. Aan deze aantallen kunnen geen rechten worden ontleend. Zie verder de inschrijfleidraad.

Contracting authorities1

SM

UNKNOWN 870164676

nlBreda, Netherlands
[email protected]

Lots2

Documentation11

11 documents
  • Inschrijfleidraad.pdf

    PDF document

    869.1 KB
  • TN600872 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260828121030.pdf

    PDF document

    249.2 KB
  • Bijlage 8 - Projectplan.pdf

    PDF document

    2.2 MB
  • Bijlage 9 - Taken - Verantwoordelijkheden - Deliverables RENEW.docx

    Word document

    26.8 KB
  • Bijlage 7 - Prijzenblad.docx

    Word document

    29.9 KB
  • Bijlage 6 - Referentie kerncompetentie.docx

    Word document

    34.1 KB
  • Bijlage 5- Uniform Europees aanbestedingsdocument.pdf

    PDF document

    577.7 KB
  • Bijlage 2 - Conceptovereenkomst.pdf

    PDF document

    808.3 KB
  • Bijlage 3 - Algemene Voorwaarden Stichting WCM.pdf

    PDF document

    545.8 KB
  • Bijlage 1 - Begrippenlijst.pdf

    PDF document

    155.3 KB
  • Bijlage 4 - Verklaring akkoord documenten.docx

    Word document

    28.2 KB

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.