Înlocuire podea container ISO 20

ADVAdvertorialadv1514542U0Unitatea Militara 02655
Estimated valueRON 5,000
DeadlineExpired5 Feb 2026, 10:00
Competition00 participants
Lots00 lots

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
adv1514542
Contract type
Deadline
5 Feb 2026, 10:00
CPV codes
50800000 - Miscellaneous repair and maintenance services
Status
Expired
Notice type
ADVAdvertorial
Source
SEAP/SICAP
Estimated value
RON 5,000
Publication date
28 Jan 2026, 13:05

Overview

Înlocuire podea container ISO 20 Unitatea Militara 02655 cu sediul in loc. Vladeni, jud. Brasov, realizeaza un studiu de piata in vederea contractării serviciului de înlocuire podele la containere ISO20 conform doc. atașat. Oferta va contine obligatoriu informatii despre societate, persoana de contact, termenul de execuție (asumat de ofertant), oferta financiara. Se vor lua in calcul ofertele transmise prin email la adresa [email protected]. Termenul limita de transmitere : 05.02.2026 pana la orele 12:00. Ofertele partiale se accepta doar in situatia in care nu se va primi nici o oferta care sa contina toate cerințele solicitate de catre autoritatea contractanta. In situatia in care ofertantul nu se incadreaza in termenul stabilit, oferta nu va fi evaluata. Valabilitatea ofertei trebuie sa fie de minim 30 zile de la data depunerii. Plata se face pe baza facturii in original prin virament, in cont deschis la TREZORERIA STATULUI dupa receptia serviciilor in termenul legal. Execuția se va face la sediul Unitatii Militare 02655 Vlădeni in termenul stabilit de comun acord de la finalizarea comenzii in SEAP. Prezenta nu constituie un angajament de cumparare din partea noastra decat dupa transmiterea comenzii ferme. Inaintarea ofertei pe adresa de mail specificata, implica acceptarea tuturor conditiilor de mai sus, in cazul contractării serviciului, aceasta se va face prin achizitie directa, ofertantul se obliga sa cunoasca toate detaliile legate de aceasta achizitie. Achizitia nu se efectueaza prin procedura de achizitie. Execuția se va face la sediul unitatii beneficiare in baza comenzii pe SEAP. Programul de lucru este 07:30 - 15:30 in zilele lucratoare. Informatii suplimentare la telefon 0743 / 632079 (Agachi Flaviu).

Contracting authorities1

U0

CUI 39754190

roVladeni, Romania
[email protected]

Lots0

No lots recorded for this notice.

Documentation0

Documents have not been synced yet. Last checked 2 Sept 2026, 03:00.

Award criteria1

Criterion information

Name
Achizitia se realizeaza prin ACHIZITIE DIRECTA, iar criteriul de atribuire va fi pretul cel mai scăzut. Pretul va include inclusiv transportul echipei. Ofertele transmise dupa data si ora limita de transmitere nu vor fi evaluate. Ofertele care nu indeplinesc cerințele solicitate de autoritatea contractanta, nu vor fi admise. Loc de execuțier sediul UM 02655 Vlădeni, str. Gării, loc. Vlădeni, jud. Brașov
Weight
100% (100 of 100)
Order number
#1
Price criterion
No
Directly proportional
No

Participants0

No participants recorded for this notice.