Infiintare Parc Central in comuna Gruiu

SCNSimplified contract noticescn1057436CGComuna Gruiu
Estimated valueRON 1,598,221
DeadlineExpired20 Nov 2019, 13:00
Competition11 participant
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
scn1057436
Contract type
Deadline
20 Nov 2019, 13:00
CPV codes
45112711 - Landscaping work for parks
Status
Awarded
Notice type
SCNSimplified contract notice
Source
SEAP/SICAP
Estimated value
RON 1,598,221
Publication date
1 Nov 2019, 11:30

Overview

Primăria Comunei Gruiu își propune construirea unei parc central ce va îngloba diferite activități specifice unui parc, respectiv: zone de loisir, fantana arteziaza, alei pietonale. Terenul propus spre reamenajare se află pe raza Comunei Gruiu - Sat Gruiu. Suprafața totală a terenului este de 1474,00 mp. Pe teren se află un corp clădire C2 cu suprafață construită de 72.00mp, în care functionează Poșta din localitate. Necesitatea şi oportunitatea investiţiei, este trasată de tendința de dezvoltare a localității și se justifică prin nevoia de îmbunatățire a imaginii și de creștere a calității vieții.

Contracting authorities1

CG

MISC 5026273

roGruiu, Romania
[email protected]

Lots1

Documentation0

Documents have not been synced yet. Last checked 6 Sept 2026, 03:00.

Award criteria3

Criterion information

Name
Pretul ofertei
Weight
80% (80 of 100)
Order number
#1
Price criterion
No
Directly proportional
No
Description
Componenta financiara
Algorithm
Punctajul se acorda astfel: a) Pentru cel mai scazut dintre preturi se acorda punctajul maxim alocat; b) Pentru celelalte preturi ofertate punctajul P(n) se calculeaza proportional, astfel: P(n) = (Pret minim ofertat / Pret n) x punctaj maxim alocat.

Participants7