Implementatie, ontwikkeling en beheer MS Dynamics
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
NVAO zal ten behoeve van deze aanbesteding, in opdracht van het Ministerie van OCW, als penvoerder en contractant optreden namens CDHO. De CDHO beoogt met deze aanbesteding te komen tot een dienstverleningsovereenkomst met één Leverancier en een wachtkamerovereenkomst met één Leverancier aangaande de outsourcing van de dienstverlening van de implementatie, ontwikkeling en beheer van Microsoft Dynamics 365 800.000 EUR
Lots1
Documentation13
- 11.7 KB
TN487014 - EF29 Aankondiging gegunde opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20250113120551.pdf
PDF document
- 5.3 KB
Nota van inlichtingen 2024-11-25-1.pdf
PDF document
- 89.2 KB
Bijlage 2 - Inschrijfformulier.docx
Word document
- 10.8 KB
TN487014 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20241025113115.pdf
PDF document
- 20.7 KB
Nota van inlichtingen 2024-11-15-1.pdf
PDF document
- 40.6 KB
Bijlage 6 - Model Raamovereenkomst ARBIT 2022.docx
Word document
- 1.7 MB
Aanbestedingsleidraad - Implementatie, Beheer en Onderhoud van MS Dynamics v1.0.pdf
PDF document
- 1.4 MB
Bijlage 1 - Uniform Europees Aanbestedingsdocument.pdf
PDF document
- 45.1 KB
Bijlage 3 - Formulier Kerncompetenties.docx
Word document
- 42.1 KB
Bijlage 4 - Programma van Eisen.xlsx
Excel spreadsheet
- 455.4 KB
Bijlage 7 - Inkoopvoorwaarden ARBIT 2022.pdf
PDF document
- 76.4 KB
Bijlage 5 - Prijsmodel.xlsx
Excel spreadsheet
- 160.8 KB
Bijlage 8 - Sjabloon Verwerkersovereenkomst.pdf
PDF document