Доставка на резервни части за анализаторни станции и инструменти за нуждите на газопровод IGB по обособени позиции

can-socialContract or concession award notice – light regime00346060-2026АААЙ СИ ДЖИ БИ АД
Estimated value€72,622
DeadlineExpired18 May 2026, 21:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
18 May 2026, 21:00
CPV codes
38300000 - Measuring instruments
Status
Awarded
Notice type
can-socialContract or concession award notice – light regime
Source
Estimated value
€72,622
Publication date
19 May 2026, 22:00

Overview

Цели на поръчката: Да се доставят необходимите резервни части за гаранционното обслужване на газопровод IGB (Интерконектор Гърция-България), опериран от дружеството "Ай Си Джи Би" АД. Обхват на поръчката: Обособена позиция: 1 Резервни части за азотна станция „ATLAS COPCO“ Обособена позиция: 2 Резервни части за анализатор на точка на роса „Michell  Instruments“ Обособена позиция: 3 Резервни части за анализаторна станция  „SEMAC“ Обособена позиция: 4 Резервни части за инструменти “DELTA MOBREY“ Обособена позиция: 5 Резервни части за оборудване  „ABB” В обхвата на всяка обособена позиция се включват: а. Основни количества резервни части – по Техническа спецификация; б. Опция: допълнителни количества от видовете резервни части, предмет на съответната обособена позиция – до 10% от прогнозната стойност на основния обем. Опцията е възможност за Възложителя, но той няма задължение да я възложи. Възлагането може да се реализира до 12 месеца от сключване на Договора

Contracting authorities1

АА

UNKNOWN 201383265

bgгр. София, Bulgaria
[email protected]

Lots1

Documentation0

The source system does not support document syncing.

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.