Huishoudelijke Hulp 2027 - 2034
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
De Wmo 2015 draagt gemeenten op om kwetsbare inwoners te ondersteunen bij het versterken van de eigen kracht, de zelfredzaamheid en deelname aan het maatschappelijk leven. Het doel is dat mensen zo lang mogelijk zelfstandig thuis kunnen (blijven) wonen, zo zelfstandig mogelijk kunnen (blijven) functioneren en maatschappelijk kunnen (blijven) participeren. De inkopende organisatie vindt het belangrijk dat er goede, duurzame en betaalbare ondersteuning dichtbij de inwoner beschikbaar is en dat kennis vanuit verschillende disciplines integraal wordt ingezet. € 281.406.948
Lots1
Documentation22
- 202.5 KB
TN586915 - EFE3 Vrijwillige aankondiging van een opdracht 20260820111316.pdf
PDF document
- 202.0 KB
TN586915 - EFE3 Vrijwillige aankondiging van een opdracht 20260811155745.pdf
PDF document
- 295.9 KB
AD26000 Huishoudelijke Hulp - Nota van inlichtingen 2 dd 3 juli 2026.pdf
PDF document
- 141.0 KB
Bijlage 5A - Referentie aangepaste versie NVI 1.docx
Word document
- 182.0 KB
Bijlage 12 - aangepaste Checklist Inschrijving NVI1.pdf
PDF document
- 141.0 KB
Bijlage 5A - Referentie aangepaste versie NVI 1 (2).docx
Word document
- 314.5 KB
AD26000 Huishoudelijke Hulp - Nota van inlichtingen 1 dd 19 juni 2026.pdf
PDF document
- 182.0 KB
Bijlage 12 - aangepaste Checklist Inschrijving NVI1 (2).pdf
PDF document
- 679.6 KB
AD26000 Wmo Huishoudelijke Hulp - Inkoopdocument.pdf
PDF document
- 150.0 KB
Bijlage 3 - Concept raamovereenkomst Huishoudelijke Hulp.docx
Word document
- 200.6 KB
TN586915 - EFE3 Aankondiging van een opdracht - Aankondiging publiceren 20260528085400.pdf
PDF document
- 138.3 KB
Bijlage 1 - Inschrijfformulier.docx
Word document
- 199.8 KB
Bijlage 4 - Programma van Eisen.pdf
PDF document
- 576.8 KB
Bijlage 2 - UEA.pdf
PDF document
- 137.3 KB
Bijlage 5B - Bewijsmiddelen Kerncompetentie.docx
Word document
- 199.0 KB
Bijlage 8 - aanvulling op administratie protocol.pdf
PDF document
- 187.4 KB
Bijlage 13 - Privacybepalingen.pdf
PDF document
- 138.5 KB
Bijlage 6 - Concernverklaring (indien van toepassing).docx
Word document
- 145.6 KB
Bijlage 7 - Verklaring geen Russische betrokkenheid.docx
Word document
- 430.1 KB
Bijlage 10 - Rapportage kostprijsonderzoek PPRC.pdf
PDF document
- 629.0 KB
Bijlage 11 - Notitie Beleidsfase Inkoop Huishoudelijke Hulp.pdf
PDF document
- 352.6 KB
Bijlage 9 - SROI.pdf
PDF document