Grootkeukens
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd: Het leveren, installeren en onderhouden van een viertal grootkeukens voor locatie Tilburg. Het leveren, installeren en onderhouden van één grootkeuken voor locatie Eindhoven. De eerste opdracht (twee keukens voor locatie Tilburg) is onderdeel van de gunning van deze aanbesteding. De overige keukens worden in minicompetitie uitgevraagd. De omvang van de opdracht is de realisatie van vijf nieuwe grootkeukens inclusief het onderhoud voor de duur van maximaal vijf jaar. Hiermee wordt de waarde van de opdracht gemaximaliseerd op € 2.000.000 exclusief btw. De omvang van de opdracht is zo nauwkeurig mogelijk bepaald. Indien de opgegeven omvang eerder wordt gerealiseerd dan de einddatum van de raamovereenkomst wordt de opdracht (voortijdig) opnieuw aanbesteed.
Lots1
Documentation18
- 11.6 KB
TN444932 - EF29 Aankondiging gegunde opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20240416144128.pdf
PDF document
- 9.4 KB
TN444932 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20240215094314.pdf
PDF document
- 82.6 KB
De Rooi Pannen Bericht informatie 2024-02-15.pdf
PDF document
- 4.0 MB
antwoord-vraag-36-afzuigkap-bestaand-Chapelle 2024-02-05.pdf
PDF document
- 36.5 KB
DRP Grootkeukens NvI2 2024-02-05.pdf
PDF document
- 100.3 KB
DRP Grootkeukens NvI 1 2024-01-25.pdf
PDF document
- 327.3 KB
DRP-KT-04 2024-01-25.pdf
PDF document
- 24.2 KB
DRP Grootkeukens Prijzenblad NvI 1 2024-01-25.xlsx
Excel spreadsheet
- 171.1 KB
DRP-KO-02 Aanvulling 2024-01-25.pdf
PDF document
- 407.5 KB
RVGA2022-76-F100-A 2024-01-25.pdf
PDF document
- Eerste opdracht.zip37.8 MB
Archive
- 139.4 KB
DRP Grootkeukens nadere ovk 2023-12-21.pdf
PDF document
- 8.6 KB
TN444932 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20231221152649.pdf
PDF document
- 134.8 KB
DRP Grootkeukens (concept) ovk 2023-12-21.pdf
PDF document
- 2.0 MB
DRP Grootkeukens UEA 2023-12-21.pdf
PDF document
- 3.1 MB
DRP Algemene inkoopvoorwaarden.pdf
PDF document
- 450.4 KB
DRP Grootkeukens Document 2023-12-21.pdf
PDF document
- 29.7 KB
DRP Grootkeukens Referentie Format 2023-12-21.docx
Word document