Groenonderhoud Uithoorn
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
De opdracht betreft het onderhouden van het openbaar Groen in de gemeente Uithoorn. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: • Het verwijderen van zwerfvuil in beplantingen • Onkruidbeheersing in beplantingen en boomspiegels • Het knippen van overgroei randen van beplantingen • Knippen van (blok)hagen Zie bestek voor de volledige opdrachtomschrijving De opdracht betreft het onderhouden van het openbaar Groen in de gemeente Uithoorn. De exacte locaties zijn vastgelegd in de beheertekeningen die bij het bestek horen.
Lots1
Documentation19
- 95.2 KB
Nota van Inlichtingen 4 Groenonderhoud Uithoorn (1).pdf
PDF document
- 100.0 KB
Nota van Inlichtingen 3 Groenonderhoud Uithoorn.pdf
PDF document
- 208.1 KB
TN582229 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260601155208.pdf
PDF document
- 321.5 KB
P251349 Onderhoud openbaar groen Uithoorn wijk 1&2 NVI 2605.pdf
PDF document
- 376.8 KB
Aanbestedingsdocument Groenonderhoud Uithoorn aangepast 26.05.2026.pdf
PDF document
- 208.1 KB
TN582229 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260526163405.pdf
PDF document
- 84.9 KB
Nota van Inlichtingen 2 Groenonderhoud Uithoorn.pdf
PDF document
- 208.2 KB
TN582229 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260518171424.pdf
PDF document
- 321.5 KB
P251349 Onderhoud openbaar groen Uithoorn wijk 1&2 NVI 0605.pdf
PDF document
- 91.3 KB
Nota van Inlichtingen Groenonderhoud Uithoorn.pdf
PDF document
- 205.9 KB
TN582229 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260414131912.pdf
PDF document
- 34.4 KB
Bijlage B Concept dienstverlengingsovereenkomst.docx
Word document
- 74.5 KB
Bijlage D Eigen verklaring uitsluitingsgronden in verband met het Sanctiepakket Rusland.docx
Word document
- 75.1 KB
Bijlage C Referentieverklaring.docx
Word document
- 537.1 KB
uea_582229_20260412214349.pdf
PDF document
- OneDrive_1_14-4-2026.zip15.7 MB
Archive