FURNIZARE SAPE DE MINERIT (SAU ECHIVALENT)

Estimated valueRON 34,560
DeadlineExpired21 Jul 2026, 20:30
Competition00 participants
Lots00 lots

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
21 Jul 2026, 20:30
CPV codes
44510000 - Tools
Status
Published
Notice type
ADVAdvertorial
Estimated value
RON 34,560
Publication date
15 Jul 2026, 06:09

Overview

ACHIZITIE SAPE DE MINERIT (SAU ECHIVALENT) cu descrierea detaliata in caietul de sarcini nr. DG 6009/20.05.2026 atasat prezentului anunt.

Achizitia se finalizează pe bază de contract. Livrarea se va face la sucursalele beneficiare EM LIVEZENI, EM VULCAN, EM LUPENI, cu respectarea graficului de livrare prevazut in Caietul de sarcini.

Oferta va fi intocmita in conformitate cu cerintele caietului de sarcini si va contine toate informatiile tehnice si comerciale. Ofertantul va depune oferta formata din propunere tehnica si propunere financiara conform formularelor atasate prezentului anunt. Alaturi de oferta, operatorul economic va prezenta si toate documentele solicitate prin Invitatia de participare nr. DG 8055/15.07.2026, atasata prezentului anunt.

Oferta se va transmite pe adresa de email: [email protected], pana la data si ora limita mentionata in prezentul anunt publicitar. detalii suplimentare: tel 0254506205, interior 1541

Contracting authorities1

Lots0

No lots recorded for this notice.

Documentation1

1 document
  • DOCUMENTATIE ACHIZITIE SAPE DE MINERIT SAU ECHIVALENT.pdf

    PDF document

    18.8 MB

Award criteria1

Criterion information

Name
Achiziţia se va face pe criteriul „ preţul cel mai scăzut”. Criteriul de atribuire se aplica numai ofertelor admisibile. Compararea preturilor se face la valoarea totală a ofertei, fara TVA.
Weight
100% (100 of 100)
Order number
#0
Price criterion
No
Directly proportional
No

Participants0

No participants recorded for this notice.