Furnizare rechizite scolare

ADVAdvertorialadv1546015CCCOMUNA CERNISOARA
2 days left
Estimated valueRON 3,850
Deadline2 days left3 Sept 2026, 07:32
Competition00 participants
Lots00 lots

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
3 Sept 2026, 07:32
CPV codes
39162110 - Teaching supplies
Status
Published
Notice type
ADVAdvertorial
Estimated value
RON 3,850
Publication date
31 Aug 2026, 07:40

Overview

Achiziția de rechizite scolare pentru beneficiarii din grupul țintă al proiectului „Furnizare de servicii integrate în comunitățile rurale - facilitarea accesului persoanelor vulnerabile la servicii de bază eficiente și de calitate” Cod PIDS/586/PO4/339395

Ofertantii sunt direct raspunzatori de calitatea produselor. In situatia in care se constata ca unul sau mai multe produse sunt neconforme, acestea vor fi înlocuite pe cheltuiala furnizorului. Nu se accepta oferte alternative.

Conform caietului de sarcini

Ofertele vor fi transmise prin email la adresa [email protected]. Ofertele care nu corespund conditiilor de participare nu vor fi luate in considerare. Informatii suplimentare pot fi solicitate pe adresa de email [email protected].

Contracting authorities1

CC

CUI 2541444

roCernisoara, Romania
[email protected]

Lots0

No lots recorded for this notice.

Documentation1

1 document
  • caiet sarcini;oferta tehnica si financiara.pdf

    PDF document

    12.9 MB

Award criteria1

Criterion information

Name
Pretul cel mai scazut . Oferta va include transportul pana la sediul autoritatii contractante, conform cerinţelor definite în cuprinsul caietului de sarcini, anexă la prezentul anunţ publicitar. In urma evaluarii tehnice se va initia achizitia in SEAP catre ofertantul cu cel mai mic pret.
Weight
100% (100 of 100)
Order number
#0
Price criterion
No
Directly proportional
No

Participants0

No participants recorded for this notice.