FURNIZARE DISPOZITIVE DE FIXARE

SCNSimplified contract noticescn1070409SHSOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA
Estimated valueRON 39,888
DeadlineExpired14 Jul 2020, 12:00
Competition11 participant
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
scn1070409
Contract type
Deadline
14 Jul 2020, 12:00
CPV codes
44530000 - Fasteners
Status
Awarded
Notice type
SCNSimplified contract notice
Source
SEAP/SICAP
Estimated value
RON 39,888
Publication date
24 Jun 2020, 06:27

Overview

- Dispozitivele de fixare vor fi utilizate la echiparea agregatelor de baza din cadrul C.E.H. S.A. - Sucursala Electrocentrale Deva. - Recondiționarea/confecționări piese noi si repere standardizate pentru reparații. - Repare uși la morile aferente cazanului C2B - Reparare pompe Bagger tr.1 si tr.2, reparare mori. - Reparare cupla VOITH – TA 3/EPA2 - Reparare sita 9 - Linie măcinare bloc 3; - Reductori transportori zgura; - Reductori concasor Bagger; - Lagăr cuplaj pulvis concasor cărbune; - Motoare pompe de circulație apa calda; - Flux aprovizionare carbune-motoare electrice de acționare a benzilor transportoare (bd.12, 12A, 16, 16A, 17, 27 etc.) motoare electrice aferente mașinilor de depozitare – preluare cărbune (LEK 1,2,3,4, MSD 22,23, MPE 1,2,3,4 etc). - Flux măcinare si alimentare cu cărbune – motoare electrice de acționare a morilor de măcinare cărbune, ventilatoarelor de aer, ACB-uri, etc; - Echipamente electrice ce deservesc turbina – motoare electrice de acționare pompe (Pompe condens secundar, Pompe drenaj turbuna, etc); - Echipamente electrice de deservesc cazanul – motoare electrice de actionare pompe si ventilatoare (Pompe golire cazan, Ventilatoare etanșare, etc); - Echipamente electrice de deservesc circuitul hidrotehnic – motoare electrice de acționare pompe (Pompa menținere presiune statica, Pompe golire, etc)… s.a.m.d… . Descrierea detaliata a produselor - în caietul de sarcini: nr. 4454/14.05.202,înregistrat sub nr.AS 6471/1/28.05.2020( anexa1nr.4453/14.05.2020 la caietul de sarcini) Cantitarea 40 repere. Entitatea contractantă va raspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare în a-4-a zi înainte de termenul limită de depunere a ofertelor. Entitatea contractantă va raspunde doar la solicitările de clarificari adresate de operatorii economici până la termenul limită stabilit, conform prevederilor Art. IV aliniat.27 subpunct (3) din HG nr.419/2018.

Contracting authorities1

SH

CUI RO30855230

roPetrosani, Romania

Lots1

Documentation0

Documents have not been synced yet. Last checked 4 Sept 2026, 10:10.

Award criteria1

Criterion information

Name
Pretul cel mai scazut
Weight
100% (100 of 100)
Order number
#1
Price criterion
Yes
Directly proportional
No

Participants1