Food & Non food
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd: Het voorzien in alle benodigde food en aanverwante non food artikelen die nodig zijn voor de opleidingen van De Rooi Pannen op de volgende locaties: Breda MBO, diverse horeca opleidingen en Toerisme, Leisure & Marketing Tilburg MBO, diverse horeca opleidingen Tilburg VMBO, diverse horeca opleidingen Eindhoven MBO, diverse horeca opleidingen Eindhoven VMBO, diverse horeca opleidingen De afleverlocaties staan vermeld in de bijlage. De maximale waarde (inclusief btw) van de overeenkomsten wordt als volgt vastgesteld: • DKW/overig: € 2.297.680,41 • Vlees, wild en gevogelte: 352.676,36 • AGF: € 335.442,78 • Vis: € 283.756,41 • Wijn: € 105.628,08 De omvang van de opdracht is zo nauwkeurig mogelijk bepaald. Indien de opgegeven omvang eerder wordt gerealiseerd dan de einddatum van de raamovereenkomst wordt de opdracht (voortijdig) opnieuw aanbesteed.
Lots5
Documentation15
- 24.2 KB
TN476931 - EF29 Aankondiging gegunde opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20241126154713.pdf
PDF document
- 45.9 KB
DRP Food Non Food Prijzenblad 2024-08-23.xlsx
Excel spreadsheet
- 29.7 KB
TN476931 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20240710164042.pdf
PDF document
- 24.9 KB
DRP Food Non Food NvI2 2024-09-03 def.pdf
PDF document
- 70.3 KB
DRP Food Non Food NvI1 2024-08-23.pdf
PDF document
- 477.3 KB
DRP Food Non Food Document 2024-07-10.pdf
PDF document
- 3.1 MB
DRP Algemene inkoopvoorwaarden.pdf
PDF document
- 140.3 KB
DRP Food Non Food (concept) OVK 2024-07-10.pdf
PDF document
- 61.4 KB
DRP Food Non Food Afleverlocaties 2024-07-10.pdf
PDF document
- 30.1 KB
DRP Food Non Food P1 Referentie Format 2024-07-10.docx
Word document
- 30.0 KB
DRP Food Non Food P4 Referentie Format 2024-07-10.docx
Word document
- 30.1 KB
DRP Food Non Food P5 Referentie Format 2024-07-10.docx
Word document
- 2.0 MB
DRP Food Non Food UEA 2024-07-10.pdf
PDF document
- 30.1 KB
DRP Food Non Food P3 Referentie Format 2024-07-10.docx
Word document
- 30.1 KB
DRP Food Non Food P2 Referentie Format 2024-07-10.docx
Word document